Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

40 minutes ago, Mil@n said:

Utepavanje Nadala bi bila baš jedna lepa poruka za sve ljubitelje sveta tenisa. Mislim da će to ići mnogo lakše nego sa Alkazarom, mada ko zna. 

Mali je negde izjavio da je u sparingu sa Novakom pukao prvi set 6-1 i da su prekinuli nešto na početku drugog. To može da bude korisno za predstojeći meč. 

 

Offtopic relativni a mislim da nije spominjano... Zanimljiva izjava Vajde da je Novak između Ivaniševića i njega odabrao njega. Sa druge strane, kaže da je bilo jasno već posle USO da odlazi, ali nije bilo vreme za objavu, zbog svega što de dešavalo pred AUO i sl. Ali onako, izgleda da rastanak nije baš bio u najboljem tonu.

Prekid, jer je isticalo vreme predvišeno za njihov trening, pri rezultatu 4:1 u drugom za malog. Alcaraz je isticao da mu je bilo potrebno vreme da se navikne na uslove (nadmorska visina) u Madridu.

Link to comment
46 minutes ago, Mil@n said:

Offtopic relativni a mislim da nije spominjano... Zanimljiva izjava Vajde da je Novak između Ivaniševića i njega odabrao njega. Sa druge strane, kaže da je bilo jasno već posle USO da odlazi, ali nije bilo vreme za objavu, zbog svega što de dešavalo pred AUO i sl. Ali onako, izgleda da rastanak nije baš bio u najboljem tonu.

 

Ovako laički/sa strane mislim da je presudila dostupnost, Vajda je zadnjih godina često bio malo tu malo nije tu, Ivanišević je sve vreme s Novakom, a i inače dobro se kapiraju.

Link to comment
11 minutes ago, Time Crisis said:

 

Ovako laički/sa strane mislim da je presudila dostupnost, Vajda je zadnjih godina često bio malo tu malo nije tu, Ivanišević je sve vreme s Novakom, a i inače dobro se kapiraju.

Pada u vodu, ako se uzmu nedavne informacije da je Vajda na turu i da trenira Molcana.

 

 

Na temu Nadal vs Alcaraz: simbolično je da je Rafa prošle godine počisti Alcaraza na njegov 18. rođendan. Godinu dana kasnije gledamo sasvim drugačiji, kompetitivan meč i igrača koji je izuzetno napredovao (mislim da je Alcaraz juče slavio 19. rođendan).

Link to comment

Alkaraz igra za 10. 

 

Ako se nešto ne desi spektakularno u Nadalovoj igri, a ne verujem da hoće, šta ovaj naš sutra može protiv Alkaraza. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...