Jump to content

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

kaže vajda ne znam kako sam izdržao sve ove godine sa tobom :D

inače bio vajda, ginte, pilić

svi dobili poklone, tačno se vidi da se sprema jedna™ penzija

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, renne said:

kaže vajda ne znam kako sam izdržao sve ove godine sa tobom :D

inače bio vajda, ginte, pilić

svi dobili poklone, tačno se vidi da se sprema jedna™ penzija

:sad:

Link to comment

Ma kakva penzija. :lol:

 

Quote

"For me, age is just a number. I sincerely feel younger than 35," added Djokovic, who turns 35 on May 22.

 

Quote

"I choose to play," he said. "No one is forcing me to play. I've done enough in my career that I could stop today. But I still feel motivated and inspired. I love to play in front of people, of course here in Serbia is a unique opportunity for me, and those kind of unique occasions feed me with good energy. I love being here and I love competing.

 

"I also, as weird as it sounds, I love being devastated by losing big matches. Because I know that means that I care about winning and being able to compete with the best players in the world."

 

https://www.atptour.com/en/news/djokovic-belgrade-2022-thursday-reaction

  • +1 1
Link to comment

break lopta na 5:4 u drugom, umesto lagane dijagonale, ide na lob i gubi poen. od tog momenta do pocetka treceg seta se igralo bar pola sata. u tih pola sata je izgubio gomilu energije

Link to comment

nisam danas bila u prilici da gledam meč, a koliko vidim i bolje što nisam :D 

 

nisam znala da je Vajda u BG :ohmy:

valjda će biti negde taj detalj da se pogleda 

 

a šta, bili i Pilić i Filgrič ? 

 

 

 

 

 

Link to comment

Da je osvojio USO i AO, ovo bi po celom dekoru i zvanicama izgleda bio oproštaj. Ali ajde, da vidimo da li još jednom može da, što bi rekli mladi, obrne igricu.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Arkadija said:

Da je osvojio USO i AO, ovo bi po celom dekoru i zvanicama izgleda bio oproštaj.

 

Minimalno do sledeće Olipmijade, a za posle videćemo :)

Link to comment

"Nikada se nije dešavalo ovako, možda na početku karijere. Zato mislim da je povezano sa nekom bolešću. Izgleda da je vreme za oporavak duže od onog što sam očekivao. Nisam se osećao loše do drugog seta. Bio sam srećan da dobijem taj-brejk. Izašao sam posle medicinskog tajm-auta i mislio da sam spreman za treći set, ali imao sam goriva samo za dva, tri gema. To nije prijatno za ljude na tribinama. Žao mi je zbog toga što su ljudi videli u trećem setu, ali nije bilo moguće", dodao je Đoković, a podsetimo da je u početku karijere nekoliko puta predavao mečeve.

 

Link to comment

Nije bolest nego krštenica moj ti, ako je mislio da će sa 35 da se opravi i vrati u formu u roku od 3 dana kao sa 22, onda je promašio fusbal

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...