Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

2 minutes ago, Midgeta said:

Nije naravno, i treba, nego meni bezveze posto su obojica nasi jel :D

Ali dobro opet Novak je Novak

Polazim od sebe, Novak nek traje jos 2-3 godine, takvog vise necemo imati, Kecmanovica ce uvek biti.

  • +1 2
Link to comment

bzvz. igraju dva srpska tenisera usred beograda i domaca publika navija za favorita koji ima sve sta se osvojiti moze. umesto da podignu i daju malo vetra u ledja underdogu. bas trulo. ne krivim ja noloa, nema on veze sa time nego karakter te publike. ona je uz noleta, ona je najbolja na svetu, ona osvaja vimbldon iz stolica vetrovitog dorcola. ona je navikla da pobedjuje u tenisu, u svom poslu. uz pomoc djokovica ili stranke. njoj je najvaznije da je na pravoj strani. sport, igra, nadigravanje, to je za neke druge. ona je najbolja kao i djokovic.

u beogradu je zasluzio kecmanovic ili bilo koji nas underdog publiku na svojoj strani

bas jadno.

  • +1 5
Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Jel ucestvuje Novak u Rimu i Madridu?

 

Ako nemaju zahteva oko vakcina hoće sigurno, ne znam kakvo je sad trenutno stanje, bilo je ranije rečeno da ne može u Španiji da igra

Link to comment
12 minutes ago, Time Crisis said:

 

Ako nemaju zahteva oko vakcina hoće sigurno, ne znam kakvo je sad trenutno stanje, bilo je ranije rečeno da ne može u Španiji da igra

Bilo bi glupo da ne moze da igra u Madridu, od juce se ne nose maske u Spaniji.

Edited by Lancia
Link to comment
41 minutes ago, Lancia said:

Bilo bi glupo da ne moze da igra u Madridu, od juce se ne nose maske u Spaniji.

Kakve veze imaju maske  sa vakcinama ?

Link to comment
45 minutes ago, Lancia said:

Bilo bi glupo da ne moze da igra u Madridu, od juce se ne nose maske u Spaniji.

 

Lopez je još u februaru rekao da je Novak ok što se njih tiče, pitanje je samo da li može da uđe u Španiju sa potvrdom o preležanom kovidu ili mora da bude vakcinisan

Link to comment
On 20.4.2022. at 17:55, dùda said:

Šta li je on radio svo ovo vreme ?

 

Očigledno mu se dopada život van drila. Ako, i to je ljudski. Imaće kad da se kaje, a možda nikad ni ne dođe do pameti :D

 

Pa ja verujem da je trenirao, da se nije zajebavao, samo niko da mu kaže da nema treninga koji može da mu simulira 5, 6, 7 mečeva u 7 dana. Kada to prođeš i po mogućstvu osvojiš turnir, to je osećaj a i dokaz spremnosti koji malo treninga može da nadoknadi. Ako na to dodamo njegove godine, i da mu je sve teže tj sporije da dosegne optimalnu formu i još bitnije da je održi, nagledaćemo se ovoga. A najgore će biti ako odmakne dugo na 2, 3 turnira pa onda onaj tamo ne bude igrao pa mu se pauza oduži na 2, 3, 4 nedelje pa tako u krug... Koji cirkus jebeni, kakav indijanac, šta je sebi uradio. 

Link to comment
30 minutes ago, Mil@n said:

 

Pa ja verujem da je trenirao, da se nije zajebavao, samo niko da mu kaže da nema treninga koji može da mu simulira 5, 6, 7 mečeva u 7 dana. Kada to prođeš i po mogućstvu osvojiš turnir, to je osećaj a i dokaz spremnosti koji malo treninga može da nadoknadi.

 

Nešto ne verujem da to već ne zna posle 20+ godina u tenisu. Igrao je gde je mogao i koliko je mogao, druge opcije mu nisu bile u opticaju i šta je tu je

Link to comment
slabo ja pratim ovo. nego idem do caleta pa mi recite da li mogu da ga zajebavam da je nolo presao u rekreativce ili je jos rano za to. jbt, covek vise voli noloa nego decu, unuke, zenu, pokojnog caleta. . [emoji4]
Pošto sam davno imao čast da upoznam gospodina, malo je reći da sam šokiran [emoji12]







... Shiit has hit the fan


  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, Time Crisis said:

 

Nešto ne verujem da to već ne zna posle 20+ godina u tenisu. Igrao je gde je mogao i koliko je mogao, druge opcije mu nisu bile u opticaju i šta je tu je

 

Ma naravno da je znao ali to samo govori o pogrešnosti™ njegovih odluka tj odluke da se ne vakciniše. Najveće i najgluplje samoubistvo u istoriji sporta. 

Link to comment
1 hour ago, dùda said:

Kakve veze imaju maske  sa vakcinama ?

U smislu da se olabavljuje rezim, nisu potrebni vise ni pasos vakcine ni testovi...

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...