Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

slabo ja pratim ovo. nego idem do caleta pa mi recite da li mogu da ga zajebavam da je nolo presao u rekreativce ili je jos rano za to. jbt, covek vise voli noloa nego decu, unuke, zenu, pokojnog caleta. pritom je 1 od onih sto je do pre 15 godina govorio da je to sport za pedere. :)

Link to comment
6 minutes ago, JohnnyD said:

Izgubio od Monfisa na AO i "namucio" Alkaraza u cetvrtfinalu Majamija?

I na IW je bio odlican, izgubio u 3 seta od Frica koji je kasnije osvojio turnir. Protiv Alkaraza je bio jako blizu pobede, cemu navodnici.

 

Ne znam cemu potcenjivanje tih rezultata.

 

@foto

 

Rano je.

Edited by Milošica
Link to comment
1 minute ago, foto said:

slabo ja pratim ovo. nego idem do caleta pa mi recite da li mogu da ga zajebavam da je nolo presao u rekreativce ili je jos rano za to. jbt, covek vise voli noloa nego decu, unuke, zenu, pokojnog caleta. pritom je 1 od onih sto je do pre 15 godina govorio da je to sport za pedere. :)

Možeš malo. Nije ovaj naš skroz otpisan.

Link to comment
5 minutes ago, foto said:

slabo ja pratim ovo. nego idem do caleta pa mi recite da li mogu da ga zajebavam da je nolo presao u rekreativce ili je jos rano za to. jbt, covek vise voli noloa nego decu, unuke, zenu, pokojnog caleta. pritom je 1 od onih sto je do pre 15 godina govorio da je to sport za pedere. :)

možeš da počneš

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Midgeta said:

Grozna publika

Bah, posle ce ti isti da ostavljaju komentare, kakva grozna publika sirom sveta protiv Novaka.

 

Neka, sto se mene tice, nije zavrat da se negde navija i za Novaka.  

Edited by Lancia
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Bah, posle ce ti isti da ostavljaju komentare, kakva grozna publika sirom sveta protiv Novaka.

 

Neka, sto se mene tice, nije zavrat da se negde navija i za Novaka.  

Nije naravno, i treba, nego meni bezveze posto su obojica nasi jel :D

Ali dobro opet Novak je Novak

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...