Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

2 minutes ago, Filozof manijak said:

Neće imati rutinu u nogaama/rukama za RG.

 

Zavisi, nije se ni prošle godine nešto naigrao na šljaci pre RG-a

Link to comment
6 minutes ago, Time Crisis said:

 

Zavisi, nije se ni prošle godine nešto naigrao na šljaci pre RG-a

Prošle godine se za vreme sezone šljake još uvek oporavljao od povrede trbušnih mišiča.

Edited by Arkadija
Link to comment
2 minutes ago, Arkadija said:

Prošle godine se za vreme sezone šljake još uvek oporavljao od povrede trbušnih mišiča.

 

Svejedno, jako malo je igrao

Link to comment

4 meč u pet meseci, zarđao je a verovatno nije ni trenirao puno, formu treba tempirati za početak juna, videćemo na šta će ličiti u rimu

Link to comment

Možda je naš Novak pukao od Fucking Fockine ali je barem ostao dosledan sebi i nije se vakcinisao i pokazao karakter i spremnost da snosi posledice za svoje glpost... Ovaj postupke... :fantom:

 

Šalim se, odlično je ovo, 3 seta na terenu, poslednjih 5 godina je išao manje više svaki do finala ali sada msm da treba da proslavimo ovo ispadanje jer je imao dobar takmičarski trening. :D

 

Da nije smešno, bilo bi tragično, a nije smešno...

  • +1 2
Link to comment
4 meč u pet meseci, zarđao je a verovatno nije ni trenirao puno, formu treba tempirati za početak juna, videćemo na šta će ličiti u rimu
Ako nastavi da pika fudbal s Nejmarom, ličiće na onog iz 2017.

No Vajda, no fun
  • +1 1
Link to comment
Sad će igrai Beograd, pa Rim, pa će se valjda izrutinirati do tada
Ako se ne pretrgne duzne Beograd, ispašće najkasnije u 1/4f Rima. Drugačiji su sad uslovi, publika a ni Nole nema šljake u patikama. Ako uzne Beograd možda i preskoči Rim ili dođe dispadne u prvom meču

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Može, mislio sam na onu malo veću planinu gde se ide sa šerpama ali kad vidim da se već trenira na šljakci... daj šta daš, krenuću sledeće nedelje

Bez Nadala je to sasvim moguće, još da se ne "pojave" razne Fokine, Miomiri, B(a)u(ti)ste, Sonnezi, Alijasimi, Evansi, Karatsevi...



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Ko me vukao... ohmy.gif :facepalm:

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk



Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...