Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

26 minutes ago, Filozof manijak said:

Čovek kojem je Đoković uništio veliku karijeru

 

To je, ono, amaterska teza. Karijeru su mu uništile pre svega povrede. Jedan meč ne može nikome da uništi karijeru, da može da zog jednog meča eksplodira, da, ali i to se često završi brzim i bolnim padom, primera koliko hoćeš.

 

Ja ću pamtiti ono na wimbledonu kada je Federera odvalio od života. Malo ljudi bi moglo, ako uopšte, da isprati taj nivo tenisa da je mogao da ga pruža u kontinuitetu.

Link to comment

Ima negde na tjubu intervju gde je Conga to sam izjavio, doduše malo u šaljivom kontekstu. Nešto u fazonu, najbitnije mečeve u karijeri izgubio je od Đokovića, počevši od onog finala AO.

 

Link to comment

Nije on uopšte imao lošu karijeru, ne znam otkud ta teza. Gomilu puta je ispao u završnici gren slema od kvalitetnijih igrača. Povrede su došle posle, kao i kod Federera, trebalo je da se povuče par godina ranije.

Edited by keitel
Link to comment

A ako prođe Alkaraza, u šta sumnjam, ide na Kaspera Ruda. Sve momci koji su odigrali 20 mečeva pre Monte Karla, za razliku od našeg piramidaša koji je odigrao 3 meča.

 

 

Kecman ne igra?

Edited by Arkadija
Link to comment
A ako prođe Alkaraza, u šta sumnjam, ide na Kaspera Ruda. Sve momci koji su odigrali 20 mečeva pre Monte Karla, za razliku od našeg piramidaša koji je odigrao 3 meča.
 
 
Kecman ne igra?


Plus može biti što je Alkaraz svež od svog prvog Mastersa, Ruud od prvog finala... Kecmana nema (a ostaje žal za poraz od Alkaraza)

Uz Noleta Lajovic protiv Krajinovića u prvom kolu a pobednik ide na Dimitrova ili Basilašvilija...

Djere na kvalifikanta pa verovatno na rivala Sonnega (gubi 3-1 u h2h)



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Odlican zreb, bolje ovamo odma' u vatru nego da se opet oklizne protiv nekih Veselih i slicnih. Zgazice ih sve.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Danas pocinje masters u Monaku, valjda ce vreme posluziti pa da ne bude previse odlaganja i kasnjenja meceva. Po planu Krajinovic i Lajovic od 16h danas.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...