Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Zaslužena posveta Kecmanoviću za nastpe u IW i Majamiju sa Tennis TV
 
 
Šteta, šteta za tesan poraz protiv Alkatraza, ali dobar napredak je pokazao. Samo da sad ne prospava sledećih 9 meseci i može da se približi top 10. RG ako bude imao malo sreće...
pa on je jedini turnir osvojio na šljaki


Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Gledao sam ja tog malog od pocetka karijere, zbog kladjenja. Ojacao je solidno fizicki ali mislim da nema leba od nekih zescih rezultata, mada ocekujem na sljaci da igra dobro.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Hajp ovoga puta nije baš bez razloga.

Ne dešava se baš često da osamnaestogodišnjak napravi vezane odlične rezultate na dva prolećna američka mastersa. Pri tom, Alkazar igra dinamičan i atraktivan tenis, a usput pokazuje i emocije, pa mu je u ovoj situaciji lako biti naklonjen. Posebno u Majamiju je pokazao zavidnu stabilnost, jer je igrao nekoliko vrlo kvalitetnih i tesnih mečeva koje je uspeo da reši u svoju korist (TB!).

Usput, seća li se neko igrača koji je na jednom turniru vezao ovoliki broj uspešnih lobova i to uglavnom iz trka?

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Arkadija said:

Elegantan, a verovatno opravdan, način da preskoči mrsku šljaku.

a malo i da izbegne situaciju da ga natežu na izjašnjavanje o putinu, kao đokovića o vakcinama prošle godine.

 

alkaraz je buduća zvezda, nema sumnje. ima sve elemente igre, jedino još nisam siguran za glavu. protiv kecmanovića je sam sebe ukopao nekoliko puta jureći brze i atraktivne poteze.

plus je za moj ukus preterivao sa pesničenjem nakon dobijenih poena.

  • +1 1
Link to comment

Možda ima tu malo i bojkota oko ove prašine koja se s razlogom digla. Ruski prevod je stavio kao komentar twita na engleskom...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

medved u sezoni šljake brani 790 a novax 3540 poena, jasno je zašto mu nije frka da se cima sada kada već nije uspeo da uđe u 1/2 finale i vrati se na 1 mesto....

Link to comment

novak je miran do pocetka maja kad ce da gubi 500+600 (madrid i rim). do kraja aprila vise poena gubi meda (510) nego novak (225).

ako bi osvojio monte karlo, onda bi dugo bio miran

roland garros 2021 se skida nedelju dana posle finala 2022-e.

Link to comment
1 hour ago, mlatko said:

Nole osvaja MC kao što se i ja penjem sutra na ME

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Ima da se penjes ko bela lala, natovaricemo te ko serpase i trk uzbrdo :lolol:

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
Ima da se penjes ko bela lala, natovaricemo te ko serpase i trk uzbrdo [emoji38]ol:
Ono jes, ako krenem sutra možda (ga) i preteknem.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...