Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

da ga je mali Korda rutinski dovrsio kad je ovaj bio doslovno na konopcima, verovatno ne bi bio prinudjen otkazati Monte-karlo prvi put u poslednjih 18 godina

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Ni meni. Iz iskustva znam, kad napukne rebro, momentalno osetiš to i probadajući bol u grudima, tj.tačno znaš kada si se povredio. 

I mora biti udarac, nisam do sad čuo da je nekom napuklo rebro od nezgodnog pokreta ili napora.

pa da, ti si rukometaš, to je nešto deseto

kako li je on uspeo to da mu se desi

Link to comment
1 hour ago, marez said:

Onako pitam, svakako sam dobio odgovor da se otvara samo tema za RG. 

Ovde je u nekom trenutku napravljen dogovor da se ne otvaraju posebne teme za turnire. Najpre, ne piše se toliko, pa nema potrebe pdf tenis zatrpati nizom tema čiji je sadržaj upitan.

Ovo naravno nije neko striktno pravilo.

Sada bi možda vredelo razmisliti bar o posebnim temama po sezonama. Pdf bi se možda mogao urediti i na način da se u odvojenim temama prate masters serija i ostale turniri i slično...

 

Link to comment
10 minutes ago, Grandilof said:

A ovde napljuvaste Rafu za sve pare i povredu.


mi ga napljuvasmo za “povredu”. ovo je povreda od, verovatno, polufinala

Link to comment
4 hours ago, Tsai said:

da da laze lik da ima naprslo rebro.. 100% je to


ma ne laze za rebro. to je povreda

”povreda” je….. sve ostalo kad izgubi

Link to comment

Fazon povredjen sam ali mogu da igram, ako pobedim super a ako izgubim to je zbog povrede. Dobra taktika.

A ova Barti se opet povukla, cenim da ce se vratiti za 2-3 godine ako zafali para.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
11 minutes ago, Zli Gli said:


A ova Barti se opet povukla, cenim da ce se vratiti za 2-3 godine ako zafali para.
 

 

Jer je tako u mogućnosti.

 

Od mene masivan respekt, u momentu kada se svijet oko tebe grabi za svaki dolar ti radiš nešto drugo što te zaista ispunjava. 

  • +1 1
Link to comment

Što se Barti tiče, pametan potez, ako želi da u četrdesetoj godini bude zdrava i nesjebana povredama. Masivan rispekt za nju, nije kao ova trojica budala što će se kidati do četrdesete, a u pedesetoj biti lagani invalidi, pogotovo Rafa

Link to comment
1 hour ago, keitel said:

 

Jer je tako u mogućnosti.

 

Od mene masivan respekt, u momentu kada se svijet oko tebe grabi za svaki dolar ti radiš nešto drugo što te zaista ispunjava. 

 

Ili si pukla pod pritiskom i konstantnim očekivanjima velikih rezultata... 

 

Ne kažem da je to slučaj, ali...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...