Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

28 minutes ago, Zli Gli said:

+1

Jebeni Korda raspali, 5:2 i dva brejka prednosti, koja sisa. Mogli smo da ne gledamo ovo zlo vec od starta.
 

 

Sve smo mogli mi :violina:.... d su samo Shapovalov, Medvedev, Korda, Opelka, Kyrgios, Alcaraz, Djokovic...oh, wait 

Kisjelo  grozdje, Zli. Jbg, svaki gore od pobrojanih je dao  sve od sebe da ga dobije, ako do sad nismo naucili da nije samo sreca ili sto su drugi sisice, razlog sto je Rafa sampion, kakav jeste, onda bolje da zatvaramo radnju.

Ne volim ni ja Rafu, ali je ovo ipak sve njegova zasluga a ne zato sto neko nije uradio nesto da bi ga dobio. (ukljucujuci i Djokovica)

 

Bio btw opasan mec juce, Alcaraz se poprilcno nabildovao, ne znam ustvari koliko je to dobro ili lose za tenis, ke vidimo.

  • +1 3
Link to comment

Ne, kazem samo za Kordu konkretno jer na betonu ne smes propustiti toliku prednost nikako. Nema veze, ide sljaka pa trava pa redom, bice borbe. Svaka Nadalu cast sto daje sve od sebe ali nece to biti dovoljno kad se ostali malo prodrmaju, nije on trenutno ni drugi najbolji na svetu.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
5 minutes ago, Zli Gli said:

Ne, kazem samo za Kordu konkretno jer na betonu ne smes propustiti toliku prednost nikako. Nema veze, ide sljaka pa trava pa redom, bice borbe. Svaka Nadalu cast sto daje sve od sebe ali nece to biti dovoljno kad se ostali malo prodrmaju, nije on trenutno ni drugi najbolji na svetu.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Ja pokusavam da ti kazem da se Rafa sa svojih 36 godina pita a ne tamo neko ko ce da se prodrma. To je realnost a ne nase zelje ili sta neko sme ili ne sme da uradi.

 

 

@Milošica dodji da ti cika da bocu.

Link to comment

Možemo da pričamo o Rafi što-god, čovek igra poslednjih par meseci kao što je igrao i prvih par meseci. Fokusirano, požrtvovano, ne talasa mnogo van terenan, ne rasipa svoju žanju i fokus i apsolutno zasluženo ubire plodove svog odnosa prema sportu. Ima tu i malo izveštačene prefinjenosti, ali baš ta kalkulacija je ono što je na momente falilo našem omladincu.

Rafa ubire plodove osvojenog AU Opena i talasa samopouzdanja koji jaše od tada, a i ne odmaže mu činjenica da je dobar deo top 10 ekipe pogotovu Medo i Zverev u popriličnom bunaru, ja sam ubeđen da je Đoković igrao AO da ne postoji teoretska šansa da ga ovaj dobije na 3 dobijena. Ali sve što se dešava je razlog zašto prezirem Đokovićevu papazjaniju oko vakcine, jednostavno, ta odluka ima posledica i na sam sport i njegove konkurente koliko i na njega samog. Njemu samo ostaje da gleda i da plače šta je pre svega sam sebi uradio.

  • +1 3
Link to comment

Talasa Nadal itekako, imao je nekih nebuloznih izjava koje smo bas ovde kacili ali je nekako toliko nebitan da mu se valjda nista ne zamera, plus pomaze sto je Spanac a ne Srbin ili Rus pa ga ne skeniraju toliko. A i deluje malo polupano, gre'ota ga podjebavati za bilo sta.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...