Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

"S druge strane, ne valja ako nismo u stanju da kontrolišemo ovakav vid ponašanja na terenu, ne samo ovaj poslednji primer, bilo je još dosta stvari koje su se dešavale poslednjih meseci. Dakle, ako nismo u stanju da kaznimo ovakav vid ponašanja malo jače, onda se mi kao igrači osećamo sve moćnijim kako vreme ide. U ovom sportu, moramo da dajemo pozitivan primer, posebno deci. Dakle, ne želim da Saša bude kažnjen, ali s druge strane, voleo bih da vidim snažnije sankcije za ovakvo ponašanje. One će zaštititi sport, sudije i sve prisutne na mečevima", zaključio je Nadal.

 

Doktor Fuentesov pulen najvece govno medju profi sportistima lagano.

Link to comment

Opelka kaže da nešto smrdi u ATP i da ne ide više ovako da se svi sportovi razvijaju (i) u korist sportista a ne samo glavonja. Sačuvaj bobe da jedan Amer uđe u savez osnovan od Noleta. Saće ga poguraju ovog u inat, a i treba.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk



Link to comment
38 minutes ago, Midgeta said:

"S druge strane, ne valja ako nismo u stanju da kontrolišemo ovakav vid ponašanja na terenu, ne samo ovaj poslednji primer, bilo je još dosta stvari koje su se dešavale poslednjih meseci. Dakle, ako nismo u stanju da kaznimo ovakav vid ponašanja malo jače, onda se mi kao igrači osećamo sve moćnijim kako vreme ide. U ovom sportu, moramo da dajemo pozitivan primer, posebno deci. Dakle, ne želim da Saša bude kažnjen, ali s druge strane, voleo bih da vidim snažnije sankcije za ovakvo ponašanje. One će zaštititi sport, sudije i sve prisutne na mečevima", zaključio je Nadal.

 

Doktor Fuentesov pulen najvece govno medju profi sportistima lagano.

 

Bogami, ono Zverillino jeste bilo poprilicno odvratno i zastrasujuce. Nije samo afekat nego se vratio da jos malo izudara. Moram da priznam da mi ne bi bilo zao da mu sibnu koju vaspitnu vise

Link to comment
8 minutes ago, Tsai said:

 

Bogami, ono Zverillino jeste bilo poprilicno odvratno i zastrasujuce. Nije samo afekat nego se vratio da jos malo izudara. Moram da priznam da mi ne bi bilo zao da mu sibnu koju vaspitnu vise

Jeste ono bilo grozno, i treba da ga kazne nije to problem, i generalno je Sasica retard, nego je mene iznervirao ovde Nadal bas, jer je sav kao fin, mislimo na decu bla bla, a redovno pusta neke otrovne strelice, bas mi nesto odvratno doslo 

  • +1 1
Link to comment

Ma treba da mu sibnu zestoku kaznu ali ne mora Nadal jazavac da se izjasnjava po tim pitanjima. Ni njegovi tikovi izvlacenja necega iz dupeta nisu prijatni za gledanje pa ga trpimo svih ovih godina.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:

Ma treba da mu sibnu zestoku kaznu ali ne mora Nadal jazavac da se izjasnjava po tim pitanjima. Ni njegovi tikovi izvlacenja necega iz dupeta nisu prijatni za gledanje pa ga trpimo svih ovih godina.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

A to posebno, plus ono kad vuce nogu preko linije ili sta vec radi, nekako mi sa godinama postalo uznemirujuce da gledam

Link to comment
14 minutes ago, renne said:

Nadal odustao od Majamija, umoran

 

To mi je cudno jer je Majami jedan od dva mastersa koja nikad nije osvojio. Ocekivao sam da ce da napadne sad il nikad. Mozda se opet skrljao nesto?

Link to comment
50 minutes ago, Tsai said:

 

To mi je cudno jer je Majami jedan od dva mastersa koja nikad nije osvojio. Ocekivao sam da ce da napadne sad il nikad. Mozda se opet skrljao nesto?

 

Ima više razloga, mnogo mu je da igra oba turnira, dosta je igrao već ove godine, ne odgovara mu teren u Majamiju u odnosu na Kaliforniju, a i Leri Elison je njegov no1 navijač i mora da ga ispoštuje.

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

 

To mi je cudno jer je Majami jedan od dva mastersa koja nikad nije osvojio. Ocekivao sam da ce da napadne sad il nikad. Mozda se opet skrljao nesto?

 

Nadal igra slemove i šljaku, sve drugo mu je nebitno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...