Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

56 minutes ago, Mil@n said:

 

A možda i bolje da to što pre "odradi", novinari da se ispucaju pa da nastavi (koliko toliko) normalno da se bavi sportom.

 

Mada, verovatno će ga u bliskom barem periodu čekati rafalna paljba novinara gde god da ode, pa razlog manje da izbegava. 

 

on ce to odmah ignorisati i onda ga nece vise ni pitati. ume on to

Link to comment
1 hour ago, mlatko said:

na jednom još klizavijem šesnaestercu

 

Mislim da mu nije problem da odlluči da je jedino klizavo o čemu će da priča stanje trave u Wimbledonu ili podloge na nekom od betonskih turnira.

Tennis questions please. Next?

Edited by Max Morlock
Link to comment
 
Mislim da mu nije problem da odlluči da je jedino klizavo o čemu će da priča stanje trave u Wimbledonu ili podloge na nekom od betonskih turnira.
Tennis questions please. Next?
Isprovociraće ga(,) bojim se(,) to im je posao... Novak uostalom nije ni tako štur na rečima kao neki.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Gde je uopšte Novak? Ovde u BG-u?

Kada bi kao to trebalo da igra prvi meč? 

Ako mu i dozvole da uđe u Ameriku, to je 9 sati leta avionom, jeste da ide nekim luksuznim, ali časovne zone i sve to, znači pravo sa aerodroma na teren.

Link to comment
17 minutes ago, Arkadija said:

Gde je uopšte Novak? Ovde u BG-u?

Kada bi kao to trebalo da igra prvi meč? 

Ako mu i dozvole da uđe u Ameriku, to je 9 sati leta avionom, jeste da ide nekim luksuznim, ali časovne zone i sve to, znači pravo sa aerodroma na teren.

 

valjda je u marbelji trenutno.

Link to comment
7 minutes ago, Tsai said:

joj bre ovo moze da bude novi cirkus u najavi. bolje da se fokusira na sljaku

 

zasto bi bio cirkus? do pocetka IW verovatno nece dobiti dozvolu ulaska, ali do majamija mozda. senat (ili kongres) je izglasao izlazak iz vanrednog stanja zbog pandemije. sad treba jos da se to primeni.

dobro je sto on cuti (i muti :D )

 

twitter rafarijanci su u krizi i neverici 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Ros said:

 

zasto bi bio cirkus? do pocetka IW verovatno nece dobiti dozvolu ulaska, ali do majamija mozda. senat (ili kongres) je izglasao izlazak iz vanrednog stanja zbog pandemije. sad treba jos da se to primeni.

dobro je sto on cuti (i muti :D )

 

twitter rafarijanci su u krizi i neverici 

 

Ma znam al opet Ameri na granici imaju pravo da ga ne puste. Vec vidim novu frku

Link to comment
22 minutes ago, Tsai said:

 

Ma znam al opet Ameri na granici imaju pravo da ga ne puste. Vec vidim novu frku


stoji, ali sumnjam da ni oni upali u to sve ako bi dobio exemption. ako se uslov o vakcinisanosti ukine tek onda nema razloga za brljanje. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...