Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

43 minutes ago, cedo said:

 

daj bre covece

 

Mislim na marketinški, psihološki rat, kao što rekoh u kom cilju - nametanja pritiska na Putina. 

Link to comment

Đoković se nalazi u četvrtini žreba sa Andrejom Rubljovom. Potencijalni protivnik u drugom kolu mu je David Gofan, a u trećem Aleksandar Bublik

Link to comment
15 minutes ago, renne said:

Đoković se nalazi u četvrtini žreba sa Andrejom Rubljovom. Potencijalni protivnik u drugom kolu mu je David Gofan, a u trećem Aleksandar Bublik

Pa jel mu dozvoljeno da udje u USA?¿

Link to comment

Čak i ako uđe na prvoj kzš će ga politically correct izbombardovati. Nije trebao još da ide.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
25 minutes ago, mlatko said:

Čak i ako uđe na prvoj kzš će ga politically correct izbombardovati. Nije trebao još da ide.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

A možda i bolje da to što pre "odradi", novinari da se ispucaju pa da nastavi (koliko toliko) normalno da se bavi sportom.

 

Mada, verovatno će ga u bliskom barem periodu čekati rafalna paljba novinara gde god da ode, pa razlog manje da izbegava. 

Link to comment
 
A možda i bolje da to što pre "odradi", novinari da se ispucaju pa da nastavi (koliko toliko) normalno da se bavi sportom.
 
Mada, verovatno će ga u bliskom barem periodu čekati rafalna paljba novinara gde god da ode, pa razlog manje da izbegava. 
Ne pričam toliko o vakcini, sad se lopta namešta na jednom još klizavijem šesnaestercu gde će izjave da se izvlače, razvlače i prekrajaju.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...