Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

9 minutes ago, Midgeta said:

A joj, znaci moglo bi da im bude zeznuto bas.Steta

 

cak mislim da ITF ceka da vidi reakciju amerike i/ili EU o zabrani prelaska granice ruskim gradjanima, pa da se onda javi. navijaju sigurno da to drzave rese, pa da oni ispadnu, kao zao nam je, ali eto....

Link to comment

Nisu to samo Medvedev i Rubljov, nego i Kačanov, Karacev, i sijaset devojaka kojima ne znam ni imena.

 

Uskoro će kod nas da se održi dvoransko svetsko prvenstvo u atletici. Da li će i tu da ih sve suspenduju?

Link to comment
18 hours ago, dùda said:

Ovo nikad nije bilo zbilja, da se pojedinačno kažnjavaju ljudi.

Čak su i nama svojevremeno tvrdili da sankcije nisu usmerene na običan narod.

Ovo je hipokrizija neviđenih razmera.

 

Ne znam, ja podržavam sve jednu od mera i sankcija koje se uvode Rusima, bukvalno svaku. Verovatno iz mene govori bes, ali treba ih jebati na sve moguće načine. 

 

A patnje svih tih sportista su svakako mnogo manje od sranja koje prolazi Ukrajina i njen narod. Pa neka razmišljaju o tome šta im radi predsednik države pod njihovom zastavom.

 

Da je zapad licemeran, tu nema spora, ali po svetu se pale nuklearke, pa me nešto baš nije briga što Ruski timovi neće moći da igraju euroligu ili medvedev Indian Vels - zabole me. 

 

Jednostavno, treba ih izopštiti iz svega, pa i sporta.

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
9 minutes ago, Ros said:

 

cak mislim da ITF ceka da vidi reakciju amerike i/ili EU o zabrani prelaska granice ruskim gradjanima, pa da se onda javi. navijaju sigurno da to drzave rese, pa da oni ispadnu, kao zao nam je, ali eto....

Moguce, da se operu taman, ali bezveze bas, oni nisu nista krivi, cak su se i koliko sam upratila vecinom oglasili protiv rata,ali izgleda ni to nece biti dovoljno

Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

 

Ne znam, ja podržavam sve jednu od mera i sankcija koje se uvode Rusima, bukvalno svaku. Verovatno iz mene govori bes, ali treba ih jebati na sve moguće načine. 

 

A patnje svih tih sportista su svakako mnogo manje od sranja koje prolazi Ukrajina i njen narod. Pa neka razmišljaju o tome šta im radi predsednik države pod njihovom zastavom.

 

Da je zapad licemeran, tu nema spora, ali po svetu se pale nuklearke, pa me nešto baš nije briga što Ruski timovi neće moći da igraju euroligu ili medvedev Indian Vels - zabole me. 

 

Jednostavno, treba ih izopštiti iz svega, pa i sporta.

A sta su Medvedev i Rubljov npr krivi za ovo sto se desilo?

Kapiram donekle princip, ali opet sta oni sada tacno mogu da urade?

Link to comment
Just now, Midgeta said:

A sta su Medvedev i Rubljov npr krivi za ovo sto se desilo?

Kapiram donekle princip, ali opet sta oni sada tacno mogu da urade?

 

A šta može da uradi prosečan Ukrajinski građanin dok ga siluje Putin? Nisu ni oni za rat pa ih niko ne pita.

 

Msm razumem i taj pogled ali stvar je globalnog pritiska na Rusiju da se zapita o posledicama svojih postupaka, nije cilj da se maltretitaju sportisti kao takvi. Sport jeste globalna stvar i ljudi su na njega osetljivi, zato ga verovatno i vide kao dobro oruđe za borbu protiv Rusa u ovom momentu.

Link to comment

Mogu da odu u Rusiju i zaprete Putinu da ce ga silovati velikim crnim dildom ako ne obustavi napad. Eto jedna od opcija recimo, ili da odu u Ukrajinu i stanu/legnu ispred ruskih tenkova.

Nova si na forumu, naleteces na mnogo razlicitih misljenja, nemoj da se cimas previse oko toga. I obavezno se vakcinisi ako nisi do sad, to moras. I kupi Xiaomi telefon, najbolji odnos cene i kvaliteta realno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Vremenom ce kod tebe splasnusti taj stav Milane, ti si dobar covek. Iz tebe sada govori Merkur u Skorpiji.

Edited by Milošica
Link to comment

a ovo sa sportistima će naročito doprineti miru 

totalno nerazumevanje problema.

lako je svakome ko misli da je rešenje krize spržiti rusiju tj taj ne razume kompleksnosti današnjeg sveta 

ali ok, što reko milanović, srećno vam bilo sa tom idejom

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

 

A šta može da uradi prosečan Ukrajinski građanin dok ga siluje Putin? Nisu ni oni za rat pa ih niko ne pita.

 

Msm razumem i taj pogled ali stvar je globalnog pritiska na Rusiju da se zapita o posledicama svojih postupaka, nije cilj da se maltretitaju sportisti kao takvi. Sport jeste globalna stvar i ljudi su na njega osetljivi, zato ga verovatno i vide kao dobro oruđe za borbu protiv Rusa u ovom momentu.

Kapiram ja Vas pogled, samo mi se cini da je ovo malo iskaljivanje besa na nekome ko u principu nit je kriv nesto, niti moze nesto da uradi.

A posto ne mogu da udare na putlera ispasrace Medvedev i Rubljov pa super

Link to comment
12 minutes ago, Mil@n said:

 

A šta može da uradi prosečan Ukrajinski građanin dok ga siluje Putin? Nisu ni oni za rat pa ih niko ne pita.

 

Msm razumem i taj pogled ali stvar je globalnog pritiska na Rusiju da se zapita o posledicama svojih postupaka, nije cilj da se maltretitaju sportisti kao takvi. Sport jeste globalna stvar i ljudi su na njega osetljivi, zato ga verovatno i vide kao dobro oruđe za borbu protiv Rusa u ovom momentu.

 

daj bre covece

Link to comment
11 minutes ago, Milošica said:

Vremenom ce kod tebe splasnusti taj stav Milane, ti si dobar covek. Iz tebe sada govori Merkur u Skorpiji.

 

retrogradni pretpostavljam

Link to comment
8 minutes ago, Zli Gli said:

Mogu da odu u Rusiju i zaprete Putinu da ce ga silovati velikim crnim dildom ako ne obustavi napad. Eto jedna od opcija recimo, ili da odu u Ukrajinu i stanu/legnu ispred ruskih tenkova.

Nova si na forumu, naleteces na mnogo razlicitih misljenja, nemoj da se cimas previse oko toga. I obavezno se vakcinisi ako nisi do sad, to moras. I kupi Xiaomi telefon, najbolji odnos cene i kvaliteta realno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Vakcinisana, 3 puta Fajzerom, cak sam i agitovala za vakcinaciju medju (preostalim) kolegama sa faxa (neuspesno duduse).

Za xaomi ne znam, verujem na rec, a ne cimam se, i dobro je da imamo razlicita misljenja nego me malo iznervirala ja bih rekla pogresno usmerena agresija 

Link to comment

kao sto rekoh...

 

ono sto mi mislimo da bi novak prezivljavao da su ga ostavili u australiji je mala maca za ono sto ce ruse docekati. sledeca dva turnira u usa...

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...