Jump to content

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

3 minutes ago, Milošica said:

A cima se Novak oko rukovanja sa sudijama na kraju, onako nesigurno...

 

Moguće da je Barbara u pravu da je Novak vakcinisan.

Verovatno je nesiguran, odnosno odviknut od rukovanja. Mislim da sam rukovanje sa sudijama video na ovom završnom po prvi put nakon dužeg vremena. 

Edited by Ras
  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, James Marshall said:

Makes sense.

Inače, čita li ko i gleda li ko te blogove/vlogove? Mislim, Ozmo djeluje kao mnogo fin lik, ali kapiram da svako ko hoće neku baš masnu analizu da to traži negdje kod nekih stranaca, a ovako ne kapiram ko je ciljna publika tih uradaka

 

Znači, čovek ima šta da kaže, razume se u materiju. I onda se seti da napravi vlog i sebi na svakom snimku napravi ovakvu pozadinu za svoje video klipove. Ja kontam da je bitna suština a ne forma, ali ako ne možeš ni bolju formu od ovoga da napraviš a tvituješ na  Engleskom, često su ga retvitovali strani mediji i rekao bih da polako širi uticaj i svoju popularnost i van granica Srbije - onda se ubi i kreni na neki mini kurs iz marketinga. Samo još fali sudopera i prljavo posuđe od ručka da se vidi.








 

Capture.JPG

Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

 

Znači, čovek ima šta da kaže, razume se u materiju. I onda se seti da napravi vlog i sebi na svakom snimku napravi ovakvu pozadinu za svoje video klipove. Ja kontam da je bitna suština a ne forma, ali ako ne možeš ni bolju formu od ovoga da napraviš a tvituješ na  Engleskom, često su ga retvitovali strani mediji i rekao bih da polako širi uticaj i svoju popularnost i van granica Srbije - onda se ubi i kreni na neki mini kurs iz marketinga. Samo još fali sudopera i prljavo posuđe od ručka da se vidi.








 

Capture.JPG

Meni generalno djeluje da su njima na tom SK rekli "radite koliko god hoćete materijala u vidu podkasta, videa, analiza, mi ćemo to kačiti sa našim znakom i na naše kanale ali imate onaj jedan studio i budžet vam je tri kesice nesa i jedna šolja"

  • Haha 1
Link to comment

Meni uvek deluje kao da to snima na letovanju u Grčkoj u apartmanu a ove detalje sa police skupio iz dečije igraonice. 

Odlične su mu analize tako da mislim da je za njega podcast mnogo bolja i jednostavnija opcija

Link to comment
Cekajte ako sinner dobije krakatu dosatu boziju veceras sa 2:0 formira se krug u kome je krakati s najslabijim set kolicnikom?
Nema šansu mali jer je igrao meč manje

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
33 minutes ago, mlatko said:

Nema šansu mali jer je igrao meč manje

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

koja je to glupost jbt :isuse: onda ti koji ulete nemaju nikakve sanse cak i ako pokidaju turnir

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...