Jump to content

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Što su ovi sa SK-a poslali dvojicu komentatora u Torino kada je sinoć prenos radio neko iz Beograda? 
Razumem ja šoping i razgledanje, ali posao.....
Vrlo je moguće da nisu "ispoštovali kovid protokol" pa izduvali za ulazak.
To se desilo već jednom sa fudbalom na nekoj od televizija, došli tamo i cvrc. Pa je bilo uključenje ispred stadiona.
A moguće da magovi marketinga imali ideju:
Ajde pokažemo gledateljstvu da smo bili tamo...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Federer ništa do leta, a i leto je izgleda pitanje

 

Quote

Federer about his plans: "In January I will start with a little jogging, in March or April I will start with practice on tennis court with more complex moves. Right now I think I will be back in summer 2022. I would be extremely surprised if I can play Wimbledon, though"

 

https://www.20min.ch/story/federer-schock-tennis-superstar-wird-noch-mindestens-bis-sommer-ausfallen-368730963546

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Vrlo je moguće da nisu "ispoštovali kovid protokol" pa izduvali za ulazak.
To se desilo već jednom sa fudbalom na nekoj od televizija, došli tamo i cvrc. Pa je bilo uključenje ispred stadiona.
A moguće da magovi marketinga imali ideju:
Ajde pokažemo gledateljstvu da smo bili tamo...







... Shiit has hit the fan
 

Ma ne, tamo su i Višković i Govedarica plus Ozmo koji pravi vlog za portal (jebo ih sve vlog, ljudi će uskoro prestati da umeju da čitaju i pišu). I pored 2 komentatora na licu mesta , prenos radi neki lik iz Beograda. Ja bih razumela da tu dnevno ima 10 mečeva, pa ne može da se postigne, a ne 2 singl meča i to jedan u 2 drugi u 9. Oni se ne smaraju prenosima dublova. Tako da se nisu ni umorili.

Link to comment

Makes sense.

Inače, čita li ko i gleda li ko te blogove/vlogove? Mislim, Ozmo djeluje kao mnogo fin lik, ali kapiram da svako ko hoće neku baš masnu analizu da to traži negdje kod nekih stranaca, a ovako ne kapiram ko je ciljna publika tih uradaka

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...