Jump to content

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

33 minutes ago, Arkadija said:

Jbt, Novak uopšte nije nizak čovek, a gle ga kako izgleda kao patuljak među ovim džinovima.

 

Da, ali za tenis ima idealnu visinu, tu se istorijski negde izmedju 185 i 188 pokazalo najoptimalnije.

Link to comment
1 hour ago, Jeremija said:

 

Da, ali za tenis ima idealnu visinu, tu se istorijski negde izmedju 185 i 188 pokazalo najoptimalnije.

Potpuno se slažem. Samo sam komentarisala koliko su viši teniseri jednu generaciju dalje.

Link to comment
Just now, Arkadija said:

Potpuno se slažem. Samo sam komentarisala koliko su viši teniseri jednu generaciju dalje.

 

I ja se slažem, ali, samo da znaš ima tu svašta, lično sam trenirao sa jednim koji nije baš uspeo, ali je bio blizu, otac i majka su jako niski, a on je preko 190. Naravno da je HGH bio u pitanju, sad ne pratim više scenu i nisam u toku, ali moguće da je i to jedan od razloga...

  • +1 1
Link to comment

Jebote, ovaj Beretini na terenu faca, smeker ljudina, a ovde na ove dve slike onaj pravi zabarski svileni fensi pesovan. Stvarno su uz Spance/Portugalce i Francuze najgori cigani od sve dece, mrtva trka.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk



  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
6 hours ago, Zli Gli said:

Jebote, ovaj Beretini na terenu faca, smeker ljudina, a ovde na ove dve slike onaj pravi zabarski svileni fensi pesovan. Stvarno su uz Spance/Portugalce i Francuze najgori cigani od sve dece, mrtva trka.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


 

 

Vakcinisi se :fantom:

Link to comment

Ja se izvinjavam sto mi je generalno gotivniji Novakov lezerni seljacki stil nego ovo zabarsko picanjenje, jbg. Inace mi je Beretini mozda i omiljeni igrac otkako se pojavio ali ne kapiram tu visoku modu nikako, dete iz malog mesta, prastajte.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...