Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Kakav neverovatan meč su odigrali Siner i Tiafo. Prvi set dobio Siner lagano, a onda je Tiafo odigrao meč života. Kad bi ovako igrao stalno, bio bi najmanje top 10 igrač.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Arkadija said:

Kakav neverovatan meč su odigrali Siner i Tiafo. Prvi set dobio Siner lagano, a onda je Tiafo odigrao meč života. Kad bi ovako igrao stalno, bio bi najmanje top 10 igrač.

 

 

Baš mi je drago za njega, vidi se da ima talenta ali previše oscilira, valjda će ovo biti prekretnica...

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Arkadija said:

Polako, čekaj da prvo Noksi prođe prvog protivnika, tj boljeg iz meča Fučović-Fonjinji, pa tek onda da razmiščjamo o projektovanom žrebu.

e ako njih ne prodže, neka se odmah od muke vakciniše

Link to comment
 
 
Baš mi je drago za njega, vidi se da ima talenta ali previše oscilira, valjda će ovo biti prekretnica...
Nece, bljesne on tako nekad i pokaze kakav je mogao biti pa onda izgubi od nekog Mekenzija MekDonalda i slicnih. Smoren lik u glavi, fokus nula.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
48 minutes ago, Arkadija said:

Kakav neverovatan meč su odigrali Siner i Tiafo. Prvi set dobio Siner lagano, a onda je Tiafo odigrao meč života. Kad bi ovako igrao stalno, bio bi najmanje top 10 igrač.

U Beču je konačno nanizao nekoliko pobeda, a mečevi znaju da budu vrlo atraktivni. Eno vidite hajlajte prethodnog sa Švarcijem.

Link to comment
7 minutes ago, Ras said:

U Beču je konačno nanizao nekoliko pobeda, a mečevi znaju da budu vrlo atraktivni. Eno vidite hajlajte prethodnog sa Švarcijem.

Gledala sam i taj sa Dijegom i tu je bilo ludih poena, ali ovo sa Sinerom je nivo iznad. Plus sviđa mi se kod Tiafoa što je napravio spektakl, pozdravljao se sa publikom, emotivno doživljavao svaki poen, a ne bre, kada gledaš razne van de Zandšlupe, Kasper Rudove i Adrijane Manarine, ko da gledaš robote, sve im je isto, bilo da dobijaju ili gube.

  • +1 2
Link to comment
Duci prošo prvo kolo? Ovo su sada šokovi.
+1
neke nove vode otvaraju neke šire perspektive i nadu u neku bolju twenty-twentytwo

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Novak i Filip dobili De Minaura i Savilja posle izgubljenog prvog seta.

 

Odgledah od početka drugog seta. Mnogo lep meč, konačno bez opterećivanja rekordima, samo čista igra.

 

Super atmosfera i na terenu i u publici, Novak i Filip baš lepo raspoloženi.

 

 

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...