Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Ova prica: ako udjes sa zatvorenim umom izaci ces razocaran, ali zato ako udjes sa otvorenim umom... - to je mantra svakog bio energicara, travara, vidara, vracara, citaca tarota i slicnih varijacija, koje sam nazalost iskusio kao klinac. Prakticno nema osobe tog tipa, koja ne koristi tu recenicu.

 

Takav neko je i Visku prodao. 

Edited by Mos
  • +1 4
Link to comment

Ako (ga) radi samo nek ide, bolje i to od mantri popova. Šta je alternativa? Amor & paz ne radi, grljenje drveta nije baš delotvorno, onaj Indijanac?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
4 hours ago, mlatko said:

Ako (ga) radi samo nek ide, bolje i to od mantri popova. Šta je alternativa? Amor & paz ne radi, grljenje drveta nije baš delotvorno, onaj Indijanac?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Alternativa je da nastavi da radi šta god da mu se radi, ali da prestane da promoviše nadrilekarstvo i ostale potencijalno štetne stvari. Može i na heroin da pređe što mene tiče, sve dok ne počne da ga promoviše kao sredstvo za postizanje nirvane. 

 

Sramota je velika ovo sa "piramidama". Da se slučajno saznalo da ide tamo bio bi samo blam, ali ovo sada je već bruka i sramota.

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment
Alternativa je da nastavi da radi šta god da mu se radi, ali da prestane da promoviše nadrilekarstvo i ostale potencijalno štetne stvari. Može i na heroin da pređe što mene tiče, sve dok ne počne da ga promoviše kao sredstvo za postizanje nirvane. 
 
Sramota je velika ovo sa "piramidama". Da se slučajno saznalo da ide tamo bio bi samo blam, ali ovo sada je već bruka i sramota.
Ako promoviše onda je loše, samo u ovakvim slučajevima uglavnom se drugi promovišu preko leđa celebrity-ja a ima nešto i lakoj podvodljivosti naroda koji iskoriste svaku priliku da pronađu Vođu u jakim ličnostima (i svojim idolima).

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
On 17.10.2021. at 12:52, Heaviside said:

Alternativa je da nastavi da radi šta god da mu se radi, ali da prestane da promoviše nadrilekarstvo i ostale potencijalno štetne stvari. Može i na heroin da pređe što mene tiče, sve dok ne počne da ga promoviše kao sredstvo za postizanje nirvane. 

 

Šta bi tek trebalo da se kaže dok je promovisao grljenje drveća, ishranu isključivo plodovima koji su sami spali sa drveća, pa u ekstremnijoj varijanti da izbegavaje čvrste hrane. On je verovao i u to, pa sad veruje u ovo. Realno, piramide neće nikom pomoći, ali nisu ni opasne po zdravlje (sem ako se ne polomiš pri obilasku). 

Od njegovih trenutnih aktivnosti problematičan je stav prema vakcinaciji, jer to može da utiče na ozbiljan broj ljudi i da naškodi nekom. Piramide su nebitne

 

On 17.10.2021. at 12:52, Heaviside said:

Sramota je velika ovo sa "piramidama". Da se slučajno saznalo da ide tamo bio bi samo blam, ali ovo sada je već bruka i sramota.

 

Za mnoge je bruka i sramota proslava koju je pravio i bilbordi koje su postavljali kad se rodio sin naslednik. Za mene je glupo što se more ljudi opterećuje tim što neki sportista radi ono što oni ne bi. Da su deca, pa da se razočaraju u svog idola, jer on nije savršen. On dobro (najbolje) igra tenis. Problem savremenog društva je što njega uopšte neko pita o vakcinama i što je bitno da li veruje u bosanske piramide ili u neku drugu glupost.

Edited by duma
Link to comment

Piramide su opasne zato što Semir tamo "leči" raznorazne bolesti - radi se o nadrilekarstvu, u čijoj promociji Novak učestvuje. To jeste štetno, sramotno i u teoriji kažnjivo. 

 

Što se ovog drugog dela tiče, savremeno društvo ima mnogo problema, ali to ne skida odgovornost sa ljudi koji dobrovoljno sa nama dele svoje stavove i događaje iz svog života. Jedna je stvar da Novak ode na kafu sa Nestorom i Semirom, a sasvim druga kada pristane da se to sve snimi, a potom iskoristi platforme koje mu stoje na raspolaganju da taj sadržaj podeli. Savremo društvo bi tek bilo u problemu kada ga zbog ovog drugog niko ne bi ispolivao govnima. Uz to, pitaju njega svašta, ali ga niko ne tera da odgvori. Zapravo, on većinu kontraverznih stavova iznosi ničim izazvan, zato što, kako je više puta ponovio, oseća potrebu da to radi. I to je sve OK, ali onda mora da živi sa posledicama, što on doduše stoički podnosi.

Edited by Heaviside
  • +1 7
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Piramide su opasne zato što Semir tamo "leči" raznorazne bolesti - radi se o nadrilekarstvu, u čijoj promociji Novak učestvuje. To jeste štetno, sramotno i u teoriji kažnjivo. 

 

Što se ovog drugog dela tiče, savremeno društvo ima mnogo problema, ali to ne skida odgovornost sa ljudi koji dobrovoljno sa nama dele svoje stavove i događaje iz svog života. Jedna je stvar da Novak ode na kafu sa Nestorom i Semirom, a sasvim druga kada pristane da se to sve snimi, a potom iskoristi platforme koje mu stoje na raspolaganju da taj sadržaj podeli. Savremo društvo bi tek bilo u problemu kada ga zbog ovog drugog niko ne bi ispolivao govnima. Uz to, pitaju njega svašta, ali ga niko ne tera da odgvori. Zapravo, on većinu kontraverznih stavova iznosi ničim izazvan, zato što, kako je više puta ponovio, oseća potrebu da to radi. I to je sve OK, ali onda mora da živi sa posledicama, što on doduše stoički podnosi.


+1000

Link to comment

Gledala sinoćmalo Filipaprotiv Zvereva.  U drugom setu je valjda vodio sa 5:3 i onda stao, što je dovelo do lagane pobede Zverka.

U jednom momentu Viško reče nema privatne probleme samo Zverev i Krajinović ih ima. Sad živa nisam šta je sa Fićkom. Jel opet ne može da nađe sreću u ljubavi?

Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...