Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

6 minutes ago, Ros said:

 

st. petersburg i bec su istovremeno

mozda ce igrati moskvu nedelju dana ranije, ali to je atp250

 

18.10 Moskva/Antverpen

25.10 St. Petersburg/Bec

01.11 Pariz

 

Ne mogu sad da nađem, ali mislim da je pre neku nedelju pominjao da će igrati možda St. Petersburg ako uopšte bude igrao te nedelje

Link to comment
25 minutes ago, Time Crisis said:

 

Ne mogu sad da nađem, ali mislim da je pre neku nedelju pominjao da će igrati možda St. Petersburg ako uopšte bude igrao te nedelje

 

st. petersburg je ATP250, bec je ATP500

medo nije na spisku za st. petersburg, a nije ni u spisku za bec. zasad

Link to comment
3 minutes ago, mlatko said:

Zaboravljamo na Cicija, ako uzne IW izjednačije se sa Medom u Race. Ima i on šansu

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

cici moze maksimalno do 9060 poena, a meda do 9560 u race-u

novak vec ima 8370

  • +1 1
Link to comment
 
cici moze maksimalno do 9060 poena, a meda do 9560 u race-u
novak vec ima 8370
Čekaj, pravio sam se da razumem ali kad sam mislio da jesam nisam razumeo šta sam (shvatio). Kako ta razlika od 500 ako je Race isti za sve (ako se izjednače na tih 6470)?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, mlatko said:

Čekaj, pravio sam se da razumem ali kad sam mislio da jesam nisam razumeo šta sam (shvatio). Kako ta razlika od 500 ako je Race isti za sve (ako se izjednače na tih 6470)?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

ok si razumeo. my bad

 

kad sam pravio neke racunice tsitsi nije bio planiran za bec

Link to comment
 
ok si razumeo. my bad
 
kad sam pravio neke racunice tsitsi nije bio planiran za bec
Aha, to razumem da ko bude više igrao može više bodova da pokupi ali još je rano reći ko će šta igrati. Predvideti se može ali svi imaju iste šanse (na početku godine), čak i Zverev ako osvoji stiže na -555 poena od Mede pa ako uzne Pariz, Wtf i beč ide preko Noleta (ako se isti ne pojavi). Svi osim možda Federer... Taj ako bi zaigrao ove godine pronašli bi način da zaobiđu pravila i smisle pravilo[emoji2400] da ga ubace na Wtf, inače je 71. trenutno na Race

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
12 minutes ago, mlatko said:

Aha, to razumem da ko bude više igrao može više bodova da pokupi ali još je rano reći ko će šta igrati. Predvideti se može ali svi imaju iste šanse (na početku godine), čak i Zverev ako osvoji stiže na -555 poena od Mede pa ako uzne Pariz, Wtf i beč ide preko Noleta (ako se isti ne pojavi). Svi osim možda Federer... Taj ako bi zaigrao ove godine pronašli bi način da zaobiđu pravila i smisle praviloemoji2400.png da ga ubace na Wtf, inače je 71. trenutno na Race

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

na tu foru je marej bio broj 1 na kraju 2016-e. sve zivo je igrao, i uz malo srece i kljakavog kljaku, uspeo je, ali ga je to izlomilo za sve pare

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Arkadija said:

Gde je uopšte Novak? Posle one slike iz Srema sa nekim sns funkcionerom, ni traga ni glasa. Ko da je isčezao.


Ja se sve bojim da je on fijukno. 

Jednostavno, nema mu telo 20 godina da može tek tako da se vraća u formu potrebnu za osvajanje turnira /dakle, ne igranje: osvajanje/ posle ne znam koliko meseci pauze, a sa druge strane cepa svadbe, đuska sa Dodicima, predsednicima nekih opština i kojekakvim opskurnim likovima. Odmor je mač sa dve oštrice, telo odmara ali se i um odvikava od napetosti mečeva, samopouzdanje nestaje, respekt protivnika nestaje, ako misli da će da kulira i da će samo da se pojavi na AO i osvoji ga tek tako, mislim da to vrlo lako može da mu se obije o glavu i to u prvoj nedelji takmičenja... I ove godine je imao par mečeva i povrataka posle 0-2, 1-2, šta će li se desi kad se pojavi, hipotetički, totalno van takmičarske forme...

Edited by Mil@n
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...