Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

vi koji ste bili ovih dana za treću dozu, ima li gužvi i zna li se gde je najbolje otići  ?

 

ja sam još van srbije, planiram sledeće sedmice doći na bustovanje

Link to comment
13 minutes ago, dùda said:

vi koji ste bili ovih dana za treću dozu, ima li gužvi i zna li se gde je najbolje otići  ?

 

ja sam još van srbije, planiram sledeće sedmice doći na bustovanje

U DZ vracar bez guzve oko podne. Sve gotovo za 5min. U Dz Zvezdara ujutru oko 8 cekalo se da se skupi njih 5 da otvote flasicu.... manje od 20min

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, levi said:

mislim da je ovo prvi avax sportista kome je raskinut ugovor zbog nevakcinacije

 

 

Jos zimus su najurili nekog srpskog fudbalera sa Maldiva.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, dùda said:

vi koji ste bili ovih dana za treću dozu, ima li gužvi i zna li se gde je najbolje otići  ?

 

ja sam još van srbije, planiram sledeće sedmice doći na bustovanje

 

Danas u Siminoj bila guzva. Ne u formi demonstracija ali cekalo se fino, rekao bih oko pola sata.

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, harper said:

 

Danas u Siminoj bila guzva. Ne u formi demonstracija ali cekalo se fino, rekao bih oko pola sata.

Joj sedeli smo na istoj stolici možda :heart:

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Joj sedeli smo na istoj stolici možda :heart:

 

Ako si video Petricica onda smo bili u isto vreme.:D On je stao u red kad sam ja zavrsio i izasao.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, dùda said:

vi koji ste bili ovih dana za treću dozu, ima li gužvi i zna li se gde je najbolje otići  ?

 

ja sam još van srbije, planiram sledeće sedmice doći na bustovanje

DZ Savski venac, u ponedeljak potpuno bez gužve, danas je bilo oko 10 seniora. 

  • Hvala 1
Link to comment

Zar ne bi trebalo pre 3. doze proveriti da li još imamo imunitet? Ako sam dobro razumeo Pfizer je najavio novu vakcinu koja će dati bolje rezultate za nove soje. 

Poznato mi je da u nekim zemljama posle 2 doze kineza daju 3 Pfizera. Daje li ko, sem nas, treću dozu kineza. U kojim su zapadnim zemljama počeli s trećom dozom. Daje li se masovno u Izraelu? 

Kod nas se vakcina definitivno ne tretira kao nešto što se koristi u zdrastvene svrhe. Niti se kaže ni kome šta, ni kada. Izbacili informaciju da su na raspolaganju nove kolekcije i preporučili da svako uzme nešto. Kao da su patike, pa nije bitno koje sad nosiš i u kom su stanju. 

Edited by duma
  • +1 2
Link to comment

Vakcine su bezbedne i sasvim je ok razmisljati daj sta das u zemlji koja ne preduzima nista u vezi s javnim zdravljem. Ili mislis da treba da se prepustimo stihiji i odmah se spakujemo za Arenu?

Link to comment

tesko da neko moze dati precizne preporuke za trecu dozu vakcine kada se tek krece sa primenom svuda na svetu, sa nekoliko izuzetaka koji jos uvek nisu ni blizu dovoljni za decidirane zakljucke. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...