Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

"As seen in real world data released from the Israel Ministry of Health, vaccine efficacy in preventing both infection and symptomatic disease has declined six months post-vaccination, although efficacy in preventing serious illnesses remains high," Pfizer said in a statement emailed to CNN.
"Additionally, during this period the Delta variant is becoming the dominant variant in Israel as well as many other countries. These findings are consistent with an ongoing analysis from the Companies' Phase 3 study," it added.
 
Link to comment

Ne mogu oni tacno da odrede da li je efikasnost opala zbog protoka vremena (6 meseci) ili zbog Delte, ili zbog oba.
 

Mada, ako se oni pitaju treca doza ne gine svima opala efikasnost ili ne :).

 

 

Edited by Friend
Link to comment
Ne mogu oni tacno da odrede da li je efikasnost opala zbog protoka vremena (6 meseci) ili zbog Delte, ili zbog oba.
 
Mada, ako se oni pitaju treca doza ne gine svima opala efikasnost ili ne :).
 
 
dobro, ako bude tih trecih doza dovoljno i na raspolaganju, koliko god puta treba, ova ekipa shto skache na lopatu, neka skache kolko hoce, neka pobedjuju najjachi i sve shto vole. ovo ce ochigledno biti takva decenija :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 2
Link to comment

što me nerviraju ovi naši, ma bolje da ne mislim

 

deli vakcine levo i desno, a za treću dozu nema, ma mrš

 

jbg, ja bih i platila za tu treću, ne bih trepnula

Link to comment

Zar nisu delili zbog toga što su tim vakcinama isticali rokovi? Prosto ne bi mogle da stoje toliko da se daju kao treća doza.

Link to comment
7 minutes ago, napadaj said:

Zar nisu delili zbog toga što su tim vakcinama isticali rokovi? Prosto ne bi mogle da stoje toliko da se daju kao treća doza.

pa zar nije preCednik rekao nekio dan da pelcuju sve koji dođu u serbijicu ?

tu se ne radi više o isteku roka

 

a sad je već sedmi mesec, dakle 6 meseci proteklo od prvih cepljenih

Link to comment
Zar nisu delili zbog toga što su tim vakcinama isticali rokovi? Prosto ne bi mogle da stoje toliko da se daju kao treća doza.
tako je bilo. astrozeka covishield je nama bila prva doza, pa su ostatak podelili, pa smo mi dobili oksford drugu dozu, ali svakako neku drugu iz zekine familije. jer je dugo bilo 12 nedelja a taman je krenula eu kampanja protiv astrazeneke u svim oblicima. mislim, shto se tiche eu, idioti, shto se tiche podele vakcina, neka jebote, dobro je da je neko hteo, da ne propadnu.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Ahaha, majstori su ladno u zvaničnu statistiku dok su je koliko-toliko redovno objavljivali brojali strance. :ajde:

 

8.7.

Quote

On [Državni sekretar Ministarstva zdravlja Mirsad Đerlek] je naveo da je do sad vakcinisano 2.416.560 punoletnih gradjana Srbije, što je 48,4 odsto, navodeći da je vakcinisano i 136.711 stranih državljana, prvenstveno iz zemalja okruženja.

https://beta.rs/covid-19/149113-djerlek-ne-mozemo-mirno-cekati-jesen-s-ovakvom-imunizacijom-neminovan-cetvrti-talas

20.6.

Quote

Ukupan broj građana koji su primili obe doze: 2.452.243

https://vakcinacija.gov.rs/

 

Za 18 dana vakcinisano drugom dozom: - (slovima: minus) 35.683 ljudi.

Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

tako je bilo. astrozeka covishield je nama bila prva doza, pa su ostatak podelili, pa smo mi dobili oksford drugu dozu, ali svakako neku drugu iz zekine familije. jer je dugo bilo 12 nedelja a taman je krenula eu kampanja protiv astrazeneke u svim oblicima. mislim, shto se tiche eu, idioti, shto se tiche podele vakcina, neka jebote, dobro je da je neko hteo, da ne propadnu.

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

nemam ja ništa da narod iz našeg okruženja bude pelcovan

 

ali zašto onda pričaju da nemaju dovoljno vakcina za treću dozu

 

mislim, ako je pelcovano okruženje, i za nas je to mnogo bolje

Link to comment

Teorija zavere on

 

Sobzirom da smo mi poligon za testiranje vakcina i medjusobnoh odnosa kvaliteta, nije nam jos stiglo odobrenje da smemo trecu dozu... Kad stigne, vilama ce nas terati na punktove...

 

Teorija zavere of

Link to comment

realno, zabole me.

ovo je redak trenutak da smo sistem i ja na istoj strani, ima da uzivam za sve pare [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

realno, zabole me.

ovo je redak trenutak da smo sistem i ja na istoj strani, ima da uzivam za sve pare emoji38.pngol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

To sad i ko zna kad... :)

 

ja sam danas imao sudar sa sistemom, glava me jos boli, oni svi nisu normalni u tom sistemu...

Link to comment

Zar se treca doza ne razlikuje od prve dve? Ne mozemo dobiti istog Fajzera, recimo, nego novog valjda? Novi soj=nova vakcina I tako na pola godine dok ne izmisle jednu bocu za sve, a C-19 ne postane "bezopasan"

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Zar se treca doza ne razlikuje od prve dve? Ne mozemo dobiti istog Fajzera, recimo, nego novog valjda? Novi soj=nova vakcina I tako na pola godine dok ne izmisle jednu bocu za sve, a C-19 ne postane "bezopasan"

haha, ti ožeš samo da sanjaš o trećoj dozi, vidiš da nema ni za nas uboge kineze :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...