Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

On je, poput mene, 3.3. Druga doza danas.
Ako sam u pravu, Frenk plaća 3. dozu.
 
02.03. prva
Ne dam pare!

.... Shiit has hit the fan!

  • Haha 1
Link to comment

Bome, i drugi Zeka je lepo vozio noćas. Najviše udario na kosti i mišiće, zatim, gripozno-drogirani san i laka glavobolja. Popio panadol pre spavanja, nisam merio temp. Danas konkretnija glavobolja, mučnina, kao i solidan bol u zglobovima i kičmi. Nije se dalo sedeti, tako da sam šibnuo još jednu rundu spavanja.

Link to comment

Mene doktorka na bockanju pitala za reakciju na prvu dozu, ja joj rekao dve noći i to je to...
Ona rekla: aha, ok, ako bude opet uzmite paracetamol i to je to...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

da li mi sa 2 doze svemir zeke cekamo nekih 10/ 14/ 21 dan ili vec imamo imunitet izgradjen za ova 3 meseca?

 

za putovanja bila je dovoljna samo jedna doza AZ?

Edited by foto
Link to comment
1 hour ago, Ras said:

Varljivo je sećanje i ne vredi se oslanjati na njega. kao što sam danas uradio.:)

Vakcina udarila na pamćenje najmlađima i najbistrijima među nama! Šta nam rade... 

Link to comment

Nisam pratila dal ste ovde spominjali ali ovde po zapadimatm je vecina savetovana da uzme paracetamol sat vremena pre vakcine da ublazi/izbegne teze side effects.

To se mahom odnosi na drugu vakcinu jer tu Pfizer i Moderna daju pravi kick!

  • Hvala 2
Link to comment
4 hours ago, Bujodrag said:

 

 

Meni nita ni posle prve ni posle druge, čak sam i šljokao pivo ubrzo. Navikao sam se na bockanje zbog rebifa, to je interferon u formi inekcija koje dajemo sami sebi tri puta nedeljno ali ga više ne uzimam

ja cu sad ko mustangova kad pita za vitamine :hihi:

a zashto vishe ne uzimash? :unsure:

  • Haha 2
Link to comment

Đe ste, ljudi.

Stavio sam na tviter, valja i ovde da stavim: trebalo bi sledeće nedelje da dobijem poziv za drugu dozu astro zeke. Otišao jutros u INEP laboratoriju da proverim šta je uradila prva doza nakon 11 nedelja, živo me interesovalo. Evo skrintoša™ u nastavku. Čuvajte se i vakcinišite se ako niste, radi svaka vakcina posao.

 

20210525_184801.jpg

  • +1 4
Link to comment
52 minutes ago, gospa buba said:

(.....)

a zashto vishe ne uzimash? :unsure:

 

duga i koplikovana priča, nisam još raspoložen da pričam o tome ali menjaću doktorku kad me spuca sledeći relaps. A vitamine pijem redovno, pogotovo vigantol (D vitamin). Odem povremeno kod nekih privatnika da mi izmere i OK mi je nivo, skroz u granici normale. 

 

Evo interesantnog i vrlo lepog predavanja Nine Jablonski o tome zašto smo ostali bez krzna. Spominje i UV zračenje i D vitamin često  

 

 

Link to comment
50 minutes ago, čekmeže said:

Pa prešao je na vitamine, šta će mu lekovi.

cuti bre! :lolol:

 

uradila za babodjeda sertifikate. da znate da nema nishta za chlanove porodice da radite sa svog naloga (jebemimater!), nego svaka persona mora da se registruje svojim emajlom na eupravu (i za to mater, za pravljenje mejla ljudima koji nikada nece uci u njega :dry: ) da bi na svoj mejl dobila svoj sertifikat, pa sad ko ima babe dede i ostale digitalno nezainteresovane roditelje, sleduje mu jedno popodne kod euprave. mater! mater!

 

 

kakvi debili.

 

edip@dragoljub. menjaj odmah sve shto mozesh, nemoj drzati lekara koji ne uvidja tvoje potrebe ili prava. narochito prava, oni imaju direktive odozgo da shtede fondu sve shto mogu. to tebe ne treba da se tiche uopshte! i nemoj chekati da ti bude gore, za sve se moramo boriti dok nam je josh dobro.

Edited by gospa buba
  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...