Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

4 minutes ago, LeBron said:

Ajd kazi drugu da laze, ili ti lazes, posto je masa ljudi merila antitela posle Kineza i imaju, ukljucujuci i mene i suprugu.

 

 

Drago mi je da imate antitela. Niko ne laze, ja sam preneo tacno kako sam cuo. Nema niko motiv da laze.

Iz najbolje namere sam vam preneo informaciju. Ako nije tacno i ako postoje antitela, odlicno.

Link to comment
1 minute ago, Banjo said:

 

Proveren info.. nije neki poznanik nego bas drug.. sutra mi na slavu dolazi pa cu ga jos detaljnije propitati.. Na kom uzorku su ti rezulti i tako jos po nesto, cega se setim.

 

Nema razloga da sumnjas

verujem da nisi pratio topik, ali smo at testove prilicno detaljno ovde obradili - a tek na mrezama mozes naci na hiljade diskusija i rezultata testiranja.

nije tacno to sto ti drug prica. 

pa samo ovde je okaceno nekoliko odlicnih rezultata za kineza. 

i da, s protein nije protein omotaca, vec spike protein (otuda s).

 

 

Link to comment
3 hours ago, Jumanji said:

Ne da nećemo da preživimo to neko dužničko ropstvo u koje smo sigurno upali, ili je pitanje trenutka kada ćemo, već ko zna koliko će budućih generacija otplaćivati ove bolesne predizborne bahanalije, koje traju neprestano. Pakao.



1 šaht neće ostati naš. :kecman:

  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, Taihoskopija said:

Koliko je sve zastrašujuće jadno, uključujući i taj njen komentar. :( 

ko je uopste gospodja? svako malo mi iskace kao recommended tweet

Link to comment

 

3 hours ago, Skyhighatrist said:

Počo sam da zevam, al' javlja mi se da je od prebranca, ne od Fajzera

Slatko sam odspavo, odo da kupim nešto slatko da gledam fuzbal. Živila vakcinacija!

Edited by Skyhighatrist
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Aleksija said:

verujem da nisi pratio topik, ali smo at testove prilicno detaljno ovde obradili - a tek na mrezama mozes naci na hiljade diskusija i rezultata testiranja.

nije tacno to sto ti drug prica. 

pa samo ovde je okaceno nekoliko odlicnih rezultata za kineza. 

i da, s protein nije protein omotaca, vec spike protein (otuda s).

 

 

 

Ne razumem se u proteine pa otuda zabuna. I tacno je da nisam pratio forum.. Nikad me nisu ni interesovali rezultati.. Sad sam ga pitao jer sam se nedavno vakcinisao pa me interesovalo kako se Sputnik kotira.

 

Elem, izvinjavam se svima ako je info pogresan.. i radujem se svakom dobrom rezultatu na antitela  :)

 

Link to comment
21 minutes ago, cartman said:

ko je uopste gospodja? svako malo mi iskace kao recommended tweet

 

Pa iz galerije onih tviter histerična opozicija tetralnih likova, nisam upućena detaljno,  ne deluje da je prsotina baš ko Murar likovi, ali onako. 

Edited by Taihoskopija
  • +1 3
Link to comment
7 hours ago, dùda said:

koliko sam shvatila, njima je i došlo sve u jednoj dozi

100 k az i 50k sinofarma

 

sad sam nasla da je 59% doza bilo sinopharm, a ostatak covishield.

 

@Banjo  sto se tice proizvodnje antitela, kineska se ne moze meriti sa vektorskim i mrna vakcinama, ali nije bas da uopste ne radi. pa ima tu jos i prica o nepostojanju direktne korelacije izmedju at i nivoa zastite, ali da ne zvacemo ponovo ono sto vec pominjali... sputnik deluje sasvim ok za sada.

Link to comment
5 minutes ago, cartman said:

Bez uvrede ali kad procitam labAratorija uglavnom prestanem da citam dalje.

Posto sam ovog puta procitao mogu da ti kazem da drug bas i nije dobro ispratio rezultate. Ja vakcinisan kinezom radio posle 4 nedelje u Aqualabu RBD - S (receptor binding domain na S protein) i rezultat je kao na slici.

Drug je radio u istoj laboratoriji i istom metodom nakon 3 nedelje od revaksa i rezultat je bio 23 AU/ml.

Kum je 3 nedelje posle revaksa radio nesto drugacijom metodom (Roche metoda) i kolicina antigena mu je isto bila 20x veca u odnosu na referentne vrednosti.

 

Dakle moj mali uzorak 3/3 . Sve mladji ljudi 35-40g bez prethodno prelezanog covida, vakcinisani Sinopharmom i svi imamo antitela nakon 3-4 nedelje u slicnim nivoima koji su 20x visi od referentnih vrednosti?

zakljucak... neka drug proveri da li sva oprema kod njih fercera kako bi trebalo.

 

Inace u toku je jedna ogromna studija (tj meta analiza svih izbacenih studija svuda po svetu vezanih za vakcinaciju , efikasnost, nezeljene reakcije kod svih proizvodjaca...) gde je jedan od koordinatora i Fauci. Od nasih ljudi su ukljuceni Milos Babic i izmedju ostalih moja lepsa i pametnija polovina tako da cemo imati insajderske informacije :)

Aqualab.png

Ajde javljaj 😁

Ozbiljno, pošto sam preležao, a frka mi je od vakcine, jer imam autoimune neke zajebancije, a ipak bih obnovio pamćenje negde u leto kada sam najmirniji svaki info mi je pomoć za odluku.

Link to comment
5 minutes ago, cartman said:

Bez uvrede ali kad procitam labAratorija uglavnom prestanem da citam dalje.

Posto sam ovog puta procitao mogu da ti kazem da drug bas i nije dobro ispratio rezultate. Ja vakcinisan kinezom radio posle 4 nedelje u Aqualabu RBD - S (receptor binding domain na S protein) i rezultat je kao na slici.

Drug je radio u istoj laboratoriji i istom metodom nakon 3 nedelje od revaksa i rezultat je bio 23 AU/ml.

Kum je 3 nedelje posle revaksa radio nesto drugacijom metodom (Roche metoda) i kolicina antigena mu je isto bila 20x veca u odnosu na referentne vrednosti.

 

Dakle moj mali uzorak 3/3 . Sve mladji ljudi 35-40g bez prethodno prelezanog covida, vakcinisani Sinopharmom i svi imamo antitela nakon 3-4 nedelje u slicnim nivoima koji su 20x visi od referentnih vrednosti?

zakljucak... neka drug proveri da li sva oprema kod njih fercera kako bi trebalo.

 

Inace u toku je jedna ogromna studija (tj meta analiza svih izbacenih studija svuda po svetu vezanih za vakcinaciju , efikasnost, nezeljene reakcije kod svih proizvodjaca...) gde je jedan od koordinatora i Fauci. Od nasih ljudi su ukljuceni Milos Babic i izmedju ostalih moja lepsa i pametnija polovina tako da cemo imati insajderske informacije :)

Aqualab.png

pozdrav za tvoju lepsu polovinu i dr babica :heart: 

jedva cekam da cujemo neke zbilja relevantne podatke.

btw, dr gordana dakic je meni pronasla 45,46 necega posle kineza, mada mislim da je to opstepoznato na forumu :cool:

a imamo i jos jednog jaceg kineza iz aqualaba, ali nek se sam javi.

Link to comment
Just now, Aleksija said:

pozdrav za tvoju lepsu polovinu i dr babica :heart: 

jedva cekam da cujemo neke zbilja relevantne podatke.

btw, dr gordana dakic je meni pronasla 45,46 necega posle kineza, mada mislim da je to opstepoznato na forumu :cool:

a imamo i jos jednog jaceg kineza iz aqualaba, ali nek se sam javi.

Sve dok sam u prvih 20 na forumu  necu da se bunim :) 

 

Javljam cim bude nekih informacija. Ako supruga primeti da postojim :) (ja onakav nivo fokusa koji ona ima dok  nisam u zivotu video... bukvalno mogu da udju u kucu i iznesu komad po komad namestaja a da ona uopste ne primeti)

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...