Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts


Daje se vidljivost članici nove stranke/pokreta koji će na sledećim izborima juriti 150k glasova. Public stunt, teatar, tale as old as time.

U Srbiji se neko hapsi u lajvu sa povicima protiv Djilasa zbog suprotstavljenosti vlasti, how yes no.
uvek me je interesovalo kako to izgleda, kako zna? vidi jovana, ako krenu da te hapse, ti vichi djilas mauricijus? javi joj neko? ona se, dok misli svojom glavom ne zapita? ovako se ostavlja utisak da je usmereno rukovanje ludacima rutinska stvar. mozda u ne bi bilo problem, ali brate ima ih dosta :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment
1 hour ago, Mos said:


Daje se vidljivost članici nove stranke/pokreta koji će na sledećim izborima juriti 150k glasova. Public stunt, teatar, tale as old as time.


U Srbiji se neko hapsi u lajvu sa povicima protiv Djilasa zbog suprotstavljenosti vlasti, how yes no.

 

 

Baš tako, u pitanju je državni projekat, odgovor na tzv. Alternativnu Youtube Srbiju, i to vrlo očigledan.

 

Jovana za razliku od Mile i  većine njenih kolega sa tih kanala, niti je luda, niti zabludela, već naprotiv, pokvarena i proračunata. Već godinama gradi poverenje medju tim miljeom, i, mora se priznati, dosta je uspešna u tome. Kada dodje vreme, jedan fin broj glasova koji nikad ne bi otišli za Vučića preliće se kod nje, a ona će onda ili da udje u koaliciju iz "patriotskih" razloga, ili će glumiti konstruktivnu opoziciju.

  • +1 9
Link to comment
45 minutes ago, gospa buba said:

uvek me je interesovalo kako to izgleda, kako zna? vidi jovana, ako krenu da te hapse, ti vichi djilas mauricijus? javi joj neko? ona se, dok misli svojom glavom ne zapita? 
 

 

Mislim, zar je bitno. Prodaju istu ciglu već 30 godina, još od kad je bilo: "Neću glasati bogme za Sloba, on je komunista. Glasaću za Voja, on je nacionalista!" 

 

Samo ciglu još ima ko da kupi, čim ne odustaju od proizvoda. 

Link to comment
5 minutes ago, Jeremija said:

Jovana za razliku od Mile i  većine njenih kolega sa tih kanala, niti je luda, niti zabludela, već naprotiv, pokvarena i proračunata


I kako se resava ta situacija da je ma ko u pitanju, kvaran, a ne lud? Hipoteticki govoreci.

 

Meni su tu svi kvarni i proracunati, a mozda poneko dodstno lud.

Link to comment
Kako je Izrael onoliko vakcinisao? Da li je kod njih obavezno, nemaju toliko antivaxera, nesto trece? 
 
 
Nisu oni za poređenje.
Kao društvo i kao milion mehanizama koje imaju i koje su ustanovili tokom svoje istorije.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Frank Pembleton said:

Nisu oni za poređenje.
Kao društvo i kao milion mehanizama koje imaju i koje su ustanovili tokom svoje istorije.

.... Shiit has hit the fan!
 

Apropo Izraela, po antivaxerima tamo se sada odvija drugi holokaust. Iskreno, nisam verovala sopstvenim očima šta sam pročitala, a onda je to počelo da se ponavlja skoro ispod svakog teksta o vakcinaciji u Izraelu. 

Link to comment
11 minutes ago, Arkadija said:

Apropo Izraela, po antivaxerima tamo se sada odvija drugi holokaust. Iskreno, nisam verovala sopstvenim očima šta sam pročitala, a onda je to počelo da se ponavlja skoro ispod svakog teksta o vakcinaciji u Izraelu. 

 

Fanatika svuda ima i uvek su glasni i agresivni u medijima jer im je stalo da proguraju svoju agendu, Izrael je jedno od velikih uporista religijskog fanatizma. To nije previse bitno, procenti su tu neuporedivo bitniji. Ako se vakcinise 70-80% stanovnistva to je do vidjenja, prijatno, marginalci neka sviraju kurcu do sudnjeg dana ako hoce. Njima je ionako svaki dan sudnji dan.

  • +1 7
Link to comment
2 hours ago, Mos said:


Daje se vidljivost članici nove stranke/pokreta koji će na sledećim izborima juriti 150k glasova. Public stunt, teatar, tale as old as time.


U Srbiji se neko hapsi u lajvu sa povicima protiv Djilasa zbog suprotstavljenosti vlasti, how yes no.

 

jasno da je tako i da vlast zeli nekog novog belog, ali nisam bas siguran koliko to moze opet da prodje. imali smo vec levijatan + dr jovanu na izborima, misu vacica, pa je to dosta lose proslo na junskim "izborima". mislim da je jasno povucena linija izmedju vlasti i njenih projekata i onih koji to nisu i mislim da neka masovna prevara tog tipa nije moguca.

Edited by Nikodije
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

jasno da je tako i da vlast zeli nekog novog belog, ali nisam bas siguran koliko to moze opet da prodje. imali smo vec levijatan + dr jovanu na izborima, misu vacica, pa je to dosta lose proslo na junskim "izborima". mislim da je jasno povucena linija izmedju vlasti i njenih projekata i onih koji to nisu.


Jbg, fokus grupe kažu da je trenutno tu rezervoar. Onaj miting od pre nekog vremena potvrdjuje. Plus imaju mnogo boljeg igrača u harizmatičnom Nestoru. Ako dobije prostor na leto po raznim medijima - eto livade, eto konja.

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Mos said:


Jbg, fokus grupe kažu da je trenutno tu rezervoar. Onaj miting od pre nekog vremena potvrdjuje. Plus imaju mnogo boljeg igrača u harizmatičnom Nestoru. Ako dobije prostor na leto po raznim medijima - eto livade, eto konja.

 

 

 

tsja, ko zna... pricamo o zemlji u kojoj je beli dobio 300k glasova, pitanje je da li su tih 300k u medjuvremenu postali pametniji i polticki pismeniji. eto ja sam optimista pa verujem da isti stos ne moze dva puta da im prodje.

Link to comment
13 minutes ago, Mos said:


Jbg, fokus grupe kažu da je trenutno tu rezervoar. Onaj miting od pre nekog vremena potvrdjuje. Plus imaju mnogo boljeg igrača u harizmatičnom Nestoru. Ako dobije prostor na leto po raznim medijima - eto livade, eto konja.

 

 


Mislis li tu na antivaks ekipu raznih sorta? Da ih pokupe pod jedan sesir?

Link to comment

Pa može jedna kolona, može dve, može dve mešano antivaks i anti-migranti, može bankrotirani ugostitelji i anti-globalisti. Svašta može da se napravi, u skladu sa situacijom. Sad se puštaju baloni, vesti o pravljenju nove stranke, hapšenja, šetnje, itd. Ne košta sve isto, a moraju se pare iz budžeta negde potrošiti. :D

 

 

Link to comment



Poslednje studije Fajzera i Moderne pokazuju da se vakcinisani uglavnom ne inficiraju, a ako se i zaraze, kraće im se virus zadržava u organizmu. Pokazano je kod ljudi koji nemaju zdrav imunski sistem, kada su imali produženu formu bolesti da je virus opstajao mnogo duže nego kod ostale populacije i da je virus u njihovom organizmu mutirao. I kažu da je britanski soj upravo tako nastao. Verovatnoća da nastane srpski soj je realna“, kazala je doktorka.


Celo gostovanje

https://rs.n1info.com/vesti/virusoloskinja-verovatnoca-da-nastane-srpski-soj-je-realna/
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...