Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

1 minute ago, Kundera said:

 

Mislio sam na neku "buducu" drzavu :)


A to. Pa ko ce ga znati vidis da su se takvi rasporedili i u «cetnike» i u «partizane».

 

Nece njima faliti ni diplome, ni kinte. Falice onima koji zavrse na groblju pre vremena.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Da li je moguće da u tim emisijama nema gostiju ili novinara sa dovoljno kičme i integriteta da tom Nestoru najljubaznije kažu: "Aj prestani da sereš i lažeś ovaj sluđeni narod, sram te bilo te zakletve. M'rš iz studija, govedo neslano!"

  • +1 1
Link to comment
Quote

Jovana Stojković, antivakcinašica i predsednica pokreta Živim za Srbiju, privedena je jutros u Beogradu zbog sumnje da je počinila krivično delo izazivanje panike i nereda, saznaje "Blic". Kako saznajemo, u toku je velika policijska akcija protiv antivaksera i privedeno je ukupno pet osoba!

Policija je rano jutros, sa nalogom Višeg javnog tužilaštva za pretres stana i drugih prostorija, došla na vrata dr Jovane Stojković, poznate kao "zvezde vodilje" antivakcinaškog lobija u Srbiji. Stojkovićeva je pretres, raspravu i vređanje pripadnika MUP prenosila uživo na društvenim mrežama, a nakon pretresa ona je privedena.

Prema nezvaničnim informacijama Stojkovićevoj je određeno zadržavanje.

Kako za "Blic" nezvanično potvrđuju u tužilaštvu za visokotehnološki kriminal, u toku je velika akcija protiv antivakcinaša.

- U toku je velika akcija i privedeno je pet osoba zbog iznošenja lažnih tvrdnji oko vakcinacije - nezvanično je potvrđeno "Blicu" u VTK.

blic.rs/vesti/hronika/jovana-stojkovic-pritvor/mqxt0k2

 

T03TVkB.png

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment

Mogli bi sad i ovu ludaču...

Ladno Vesara nije najveća budala u studiju.:mellow:

edit: menšnujem @pt 2.0 da ne propusti svoju omiljenu teoretičarku zavera. :lolol:

Edited by mraki
  • Hvala 2
Link to comment
18 minutes ago, Filozof manijak said:

Da li je moguće da u tim emisijama nema gostiju ili novinara sa dovoljno kičme i integriteta da tom Nestoru najljubaznije kažu: "Aj prestani da sereš i lažeś ovaj sluđeni narod, sram te bilo te zakletve. M'rš iz studija, govedo neslano!"

 

Ja svaki put ocekujem da Maric ili Danica Grujicic to kazu, ali iz nekog neobjasnjivog razloga oni to ne cine..

  • Haha 4
Link to comment
23 minutes ago, mraki said:

Ladno Vesara nije najveća budala u studiju.:mellow:

edit: menšnujem @pt 2.0 da ne propusti svoju omiljenu teoretičarku zavera. :lolol:

priredio si mi feast 2 u 1.

od vesića rutinski dobijam čir, a ona mi je naj wtf osoba od svih wtf osoba kod nas.

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
23 minutes ago, mraki said:

Mogli bi sad i ovu ludaču...

Ladno Vesara nije najveća budala u studiju.:mellow:

edit: menšnujem @pt 2.0 da ne propusti svoju omiljenu teoretičarku zavera. :lolol:

 

 

ja toliko ignorisem od ranije te antovaxerke da sam mislila da su ta jovana i mila jedno isto i od jutros mi se mesajute  vesti, kako sad ova ovde ovo itd..

potrudila sam se da izguglam, vidim da je jedna psihijatar a druga klinicki psiholog..

Link to comment

Znam kako ce ovo da zvuci ali polako ali sigurno gubim ikakvo saosecanje za ljude koji su odbili da se vakcinisu a stradali su od korone. Prosto ozbiljno pocinje da mi se jebe za njih, jedino ih mrzim zato sto drkaju i nas ostale.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

^

Pa to je ono marketinski trik, bad cop, good cop. Upare ih da bi pokazali kako su oni satro normalni.
 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

bokte koliko je ona fijuuu, ovo je ozbiljno.

ja zaista mislim da bi i jovana stojković i mila alečković, ali i nestorović morali da završe sa nekim krivičnim postupkom na vratu.

 

je-zi-vo.

  • +1 8
Link to comment

Jedna lepa finansijska kontrola bi tu zavrsila posao za taj frilensing. Govedo jedno oportunisticko i jedno i drugo. 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

Ja stvarno mislim da je Mila Alečković bolesna, ali bukvalno, kada bi otisla kod psihijatra dobila bi pun kofer dijagnoza. Tu nije ona problem, problem je sto neko zove bolesnu zenu u sred epidemija da prica kao su kacine stetne, u zemlji gde ljudi nece zbog anti-vaksera da primaju te iste vakcine.

  • +1 7
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...