Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

@mammy two shoes, ne gubi nadu, ovo je znak da se ipak nešto dešava

 

što reče mraki, pouzdanost je takođe vrlo upitna, znam za slučaj da je čovek radio dva puta u tri dana (inep), prvi put imao pozitivan rezultat, drugi put negativan

 

takođe, druga laboratorija, ono što sam pre par postova kačila, žena ima rezultat 40000. potpuno neverovatno, zapravo pre bih rekla upitno 

Link to comment

A da li bi bilo safe da se u kratkom roku posle Kineza primi Astra ili Fajzer? To za ove sto nemaju antitela. Jasno mi je da je to tesko izvodivo, ali da bi bilo uopste bezbedno kad dostupnost vakcina ne bi bila problem? 

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Kampokei said:

A da li bi bilo safe da se u kratkom roku posle Kineza primi Astra ili Fajzer? To za ove sto nemaju antitela. Jasno mi je da je to tesko izvodivo, ali da bi bilo uopste bezbedno kad dostupnost vakcina ne bi bila problem? 

što ne bi bilo bezbedno ?

po mom laičkom mišljenju, nema razloga da bude nebezbedno

 

pa kinez je samo umrtvljeni virus, dobro ima tu unutra još nekih trica i kučina, ali valjda je domet tih adjuvanasa kraći od recimo tri meseca

 

sistem (čudno) dozvoljava ponovno prijavljivanje (neko je kačio valjda) ali verujem da ta prijava ipak ne bi radila posao

 

ed.

ja mislim da ću sutra ići da se testiram, ali ja još mislim da ću i imati neka antitela, za muža već nisam sigurna

onda, ako naši zbilja počnu da pune tog sputnika (važi za dobru vakcinu), bocnuti se sa njim, šta hvalitm

Edited by dùda
  • Hvala 1
Link to comment
rekla je žena da treba da se pojavi na youtube, kaže okačiće link kada se pojavi
 
 
inače, videla neverovatan rezultat (40000) kinez, žensko, ne znam godine, isto se pojavilo na tviteru
mesec dana od druge doze, žena nije prebolovala koronu
ja bih da kazem 2 stvari, kao osoba iz eksperimentalne prakse: prva je da su ekstremne vrednosti merene velichine pre anomalija (ako ne i greshka) nego dogadjaj vredan ekstra razmatranjana (osim superprovodnosti :D i da bi se potvrdilo mora se ponoviti i ponoviti mnogo puta). drugo, danas testove rade i kuse i repate laboratorije.

sent from bubamoto



  • +1 7
Link to comment
7 minutes ago, Kampokei said:

A da li bi bilo safe da se u kratkom roku posle Kineza primi Astra ili Fajzer? To za ove sto nemaju antitela. Jasno mi je da je to tesko izvodivo, ali da bi bilo uopste bezbedno kad dostupnost vakcina ne bi bila problem? 

Ja sam 2014 u dva dana primio 4 vakcine - Hepatitis A, Hepatitis B, tetanus i polio. Ali nisam strucnjak pa ne mogu da ti odgovorim na pitanje sta bi mogao da bude problem ako se primaju dva razlicit vakcine protiv istog virusa. 

  • +1 1
Link to comment

bubo, slažem se, ali ovaj izveštaj liči da je konzilijum, jbg, ne znam onda kod koga ići, za njih nekako verujem da su ok, uvek radim kod njih

na ovom rezultatu je čak bio i qr kod, videlo se i ime i prezime žene i broj protokola, zato nisam htela da ga kačim, posle sam kropovala, izvol'te

ako su lagali mene, itd

 

neverovatna rezultat.jpg

Link to comment
11 minutes ago, dùda said:

bubo, slažem se, ali ovaj izveštaj liči da je konzilijum, jbg, ne znam onda kod koga ići, za njih nekako verujem da su ok, uvek radim kod njih

na ovom rezultatu je čak bio i qr kod, videlo se i ime i prezime žene i broj protokola, zato nisam htela da ga kačim, posle sam kropovala, izvol'te

ako su lagali mene, itd

 

neverovatna rezultat.jpg

 

Ovo prvi put vidim kod kineza :hail: a svakakve sam rezultate vidjao

Link to comment

ne mislim da je iko lagao. samo da je eksperiment pipav posao po pravilu. da mnogo stvari polazi po zlu, a da je ovo situacija opterecena ochekivanjima, a laboratorije ne vide na ochi.

plus shto se svima naglashava da na tim rezultatima ne moze nishta da se zasnuje, pa niti nasha drugarica treba da se zazida u avliju, niti ova od 40k jedinica nechega treba sa ide da peva sa publikom :hihi:

sent from bubamoto



  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Aleksija said:

vrlo je moguceo da je radio elisa igg, onaj koji cesto zovu obican, generalni test, koji se radi nakon prelezane korone.  ovaj rezultat lici na to. ako nije radio na spike protein, moze sledeci put da proba. ovi iz labova se malo prave ludi, sad vec svi uglavnom znaju koji test treba raditi posle vakcinacije, medjutim, ocigledno ne saopstavaju to korisnicima...

 

 

https://www.dialab.rs/2021/02/15/s-protein/

 

Овај тест је био. А пошто је била ревакцинација, биће и ретестирање за 2 недеље :s_w:

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...