Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pardone mua, ali zar ti nisi negde iz Vojvodine? Otkud u ŠB? :ohmy:
(da proguramo i Filozofa ako može)
 
nisam, Bg
 
jedino nisam stavio svoju opštinu nego NBG, jer mi je tu lakše da izađem sa posla. i zakažu mi za subotu  :isuse:
 
nemaveze, jedna radna subota. nije problem

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, pt 2.0 said:

Pardone mua, ali zar ti nisi negde iz Vojvodine? Otkud u ŠB? :ohmy:

(da proguramo i Filozofa ako može)

 

EDIT: znači tamo nosim samo ovo papirče što su mi poslali mejlom i ništa drugo? To popunim i ponesem?

 

Da, treba poneti samo popunjenu saglasnost. Na pocetku su ljudi nosili i ovaj QR kod ali to su prestali da traze odavno.

  • Hvala 1
Link to comment
27 minutes ago, Boza_zvani_Pub said:

Ovo neko 6. dana posle druge doze ima preko 1000 jedinica, a referentna granica je 50? Pa koliko ce njemu da traju antitela? Koliko se ima kada se prelezi korona?

 

Nemam pojma :D

gledajuci testiranje na antitela kod mene u skoli, gde je referentna granica bila 1, bilo je sarenolikih rezultata, od jednocifrenih pa sve do 180. Vecina  koja je imala antitela je bila dvocifrena 20-70 kolko se secam otprilike. Dvoje ili troje je imalo preko 100, od koji jedan upadljivo 180

 

Za koleginicu koja je bila preko 100, oko 105 cini mi se, znam da je imala tezi oblik kovida, obostrana upala pluca. A ovaj od 180 kaze da nije imao nikakve simptome

Edited by de Sisti
Link to comment
51 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ja bih zamolio da se na ovom topiku ljudi ne razmeću pozivima za vakcinaciju!
Nije u redu.
Mi nepozvani trpimo duševnu bol i stigmatizaciju!

.... Shiit has hit the fan!
 

 

+1

 

Ispadosmo najgori od sve dece. Ja bih i promenio prijavu i umesto sve zaokruzio jednu, ali ne znam koja vakcina stize u Belexpo.

  • +1 1
Link to comment
 
Izdala si rennea.:dry: Hajde sto si izdala ovog filozofa, on je ionako manijak, ali za rennea... pa, gde ce ti dusa.
aaa shta si mi reko nisam to ochekivala kao da se moze prekasno stic u partizane :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
14 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

+1

 

Ispadosmo najgori od sve dece. Ja bih i promenio prijavu i umesto sve zaokruzio jednu, ali ne znam koja vakcina stize u Belexpo.

Bukvalno su svi pozvani tamo tih nekih naših godina. Evo pričam sa svojom prvom komšinicom sa Palilule (stan pored stana mojih roditelja), i nju pozvali danas, ima termin kad i Buba.

Sumnjivi ste vas dvojica. :fantom:

Uzgred, od nje sam dobila info da su roditelji njenih kolega, kao i naše dvoje komšija sa sprata (ljudi dakle 65-85) bili pozvani u ŠB i dobili Kineza pre par nedelja.

Edited by pt 2.0
Link to comment
1 hour ago, renne said:

Prvog dana

 

Nesto razmisljam, posto izgleda da je isti slucaj sa Bubom, a i ja sam menjao prijavu koju sam popunio prvih dana. Moguce je da su imali neki problem sa bazom prvih dana i da se zbog toga nesto desilo s vasim prijavama. Mozda ne bi bila losa ideja i za druge koji su se odmah prijavili da urade isto sto ste uradili ti i Buba.

Link to comment

I ja dobio poziv za sredu, prijavili se za Pfizer 13. januara, mene zvalo, hanumu jok (ko joj je kriv kad nema ni 40 godina, balavica:). Skeniranjem QR koda ispada da ću i dobiti Pfizer. 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...