Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

18 minutes ago, desboj said:

Hoće li stvarno da donesu Džonson i Džonson vakcine u Srbiju ili je to sprdnja?

Pa mislim stvarno.

Šta je sledeće dolce&gabbana vakcina 👀

Link to comment
44 minutes ago, adam said:

ako si otisao na sajama pa se vakcinisao preko reda, radi idealno. ako si sacekao svoj red i vakcinisan si bez obzira sto gomila starih i bolesnih nije, radi sasvim solidno.

 

al ako ti mater i otac 75+ sa svim propratnim bolestima sede kuci i cekaju poziv dok se svi ostali vakcinisu pre njih, onda ti bas i nije svejedno. a teki ti nije svejedno da se za tvoje pare preskacu tvoji a vakcinisu rudanke i stranci.

 

hocu reci - lako je biti velikodusan preko tudje kicme.

Pa to sam i ja pisao.

Nije organizacija vakcinisanja- sator i red i volonteri koji proveraju da li imas QR kod.

Link to comment
50 minutes ago, adam said:

ako si otisao na sajama pa se vakcinisao preko reda, radi idealno. ako si sacekao svoj red i vakcinisan si bez obzira sto gomila starih i bolesnih nije, radi sasvim solidno.

 

al ako ti mater i otac 75+ sa svim propratnim bolestima sede kuci i cekaju poziv dok se svi ostali vakcinisu pre njih, onda ti bas i nije svejedno. a teki ti nije svejedno da se za tvoje pare preskacu tvoji a vakcinisu rudanke i stranci.

 

hocu reci - lako je biti velikodusan preko tudje kicme.

Slobodno nastavite da ne mogu da se vakcinišu stari i nemoćni, jer se vakcinisalo pola foruma. Sram nas bilo.

Samo, što su ti stari i bolesni mogli da se vakcinišu ne čekajući više nego što se inače u DZ čeka za zakazivanje pregleda kod lekara opšte prakse.

 

More ljudi nije htelo da se vakciniše (kineskom vakcinom). Da se čekalo sve po dobrovoljnim i prioritetima ne bi se još potrošilo ni 100.000 doza, jer ogroman broj danima nije hteo da se vakciniše. Kad su videli da oni koji su primili ne crkavaju, predomislili su se. Sad se prebacuje onim koji su se vakcinisali tom jebenom kineskom kojom je mogao da se vakciniše ko god je hteo.

Ako je neko očekivao da će program savršeno funkcionisati i ispratiti svaki prioritet, taj je žešća budala. Naravno, da ima propusta, ali oni su izuzetak, a ovde su obično pravilo Vakcinacija ne bi bila bolja ni da je na vlasti DS i to je svakom normalnom jasno. 

Ti si u jedinoj evropskoj zemlji u kojoj je vakcinisan veći procenat pa podjebavaš malko. Makedonci i Bosanci sumnjam da su takvog raspoloženja. 

 

 

 

 

Edited by duma
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa to sam i ja pisao.

Nije organizacija vakcinisanja- sator i red i volonteri koji proveraju da li imas QR kod.

za one koji su se vakcinisali jeste i tu prestaje njihova briga. meni ni to nije problem, dok se ne predje na kritikovanje nezadovoljnih, koji josh uvek chekaju. ono, da gde su zapeli i da li su racionalni.

 

meni je npr cela kuca izuzetak, i stari i bolesni. i ja, shta cu, sitnicharim :blink:

Edited by gospa buba
  • +1 7
Link to comment

Šta je sad ovo, kakvo vakcinisanje po privatnim klinikama? :blink:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/capak-o-cijepljenju-u-srbiji-ako-se-zelite-cijepiti-u-beogradu-to-je-vas-izbor/2252166.aspx

Quote

RAVNATELJ HZJZ-a Krunoslav Capak je na konferenciji Nacionalnog stožera RH komentirao cijepljenje hrvatskih građana u Srbiji.

Naime, u privatnim klinikama u Beogradu može se cijepiti za iznos u rasponu od 8 do 17 eura. Novinari su pitali Stožer može li se otići tamo ili ipak treba čekati cjepivo ovdje. 

 

Pretpostavljam da je to neko u susjedstvu načuo za Rudankinu priču pa malo pustio mašti na volju?

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, duma said:

More ljudi nije htelo da se vakciniše...
mogao da se vakciniše ko god je hteo...
Ako je neko očekivao... taj je žešća budala.

 

kako da ti kažem, lagano postaješ veoma bezobrazan.

  • +1 4
Link to comment
za one koji su se vakcinisali jeste i tu prestaje njihova briga. meni ni to nije problem, dok se ne predje na kritikovanje nezadovoljnih, koji josh uvek chekaju. ono, da gde su zapeli i da li su racionalni.
 
meni je npr cela kuca izuzetak, i stari i bolesni. i ja, shta cu, sitnicharim :blink:
+1
Link to comment
5 minutes ago, aram said:

 

kako da ti kažem, lagano postaješ veoma bezobrazan.

OK, izvinjavam se onim koji su od radikala očekivali da sve savršeno odrade u svakoj opštini. Nek bude da je to bilo racionalno očekivati.

 

Odjavljujem se s teme. Nastavite da kukate na vakcinaciju.

Link to comment

Evo, govoriću u svoje ime da je mogao da se vakciniše ko je god hteo. Moj brat iz zdravstvenih razloga ne može da tek tako bane negde i čeka dva sata u redu okružen gomilom ljudi. Kako funkcioniše solidarnost u takvim situacijama provereno je x puta u praksi. Takvih slučajeva verujem da ima poprilično.

Dakle, ne, nije mogao da se vakciniše ko god je hteo.

  • +1 4
Link to comment
8 minutes ago, Aleksija said:

za mlade, zdrave i snalazljive (beskrupulozne) sve u srbiji funkcionise odlicno.

Naravno, meni poznatih par ludi u 30im vakcinisali u proteklim danima (mimo poziva) jer su to opisano, i slucajno sns

Ali ako od radikala ocekujemo da sve bude savrseno stvarno smo budale. Il smo budale sto im cutimo, cek da smislim.

Ma cuti dobro je, u proseku jedemo sarmu

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...