Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja se nisam vakcinisala, te je za mene vakcinacija neefikasna i neuspela hihi.gif



edip. realno, koje su shanse da se jeremic i orban ne bi lepo slagali da im se pruzi prilika?

sent from bubamoto



Link to comment
1 hour ago, vememah said:

 

Baš čudno, pošto se nije desilo.

Ako pažljiivo pročitaš, napisao sam:

1 hour ago, duma said:

Podsećanja radi, objavljeno je da će 8.000 Pfizer vakcina biti poklonjeno Makedoniji i nije se digla ni približna buka.  Niko se ne seća toga? Tih vakcina nismo imali ni približno koliko kineskih. Njih ukupno nećemo imati ni blizu milion.

Dakle, nisam rekao da su poklonili, već da su objavili da će pokloniti, a to potvrdili i Makedonci. Niko tad nije znao da neće biti poklonjene/prodate po nabavnoj ceni.

Dakle, niko nije kritikavao predlog da se pokloni 8.000 Pfizerovih vakcina. Sad su se svi digli zbog približno iste količine kineskih kojih imamo milion.

 

Priča da i ovo nije sve kako treba, pa i za to treba kritikovati ne stoji, jer oni jednu aferu zatrpavaju s drugom. Imaju X afera za vratom.

Jovanjica ih je dobro pritisla. U Evropi nije baš uobičajno da vrh vlasti bude povezan s narko bosovima. Oni su tu ozbiljno zalegli.

Pohapšeni svi drugari od Danilovog drugara. Vođu tih drugara je svojevremeno i Tata branio.

Imaju sukobe unutar policije.

Vakcinacija ide bolje nego u svim okolnim zemljama i većini zemalja EU. Vakcinacija postaje dominantna tema. Po tebi to ne odgovara Vučiću?

Edited by duma
Link to comment
23 minutes ago, zoki said:

Pala druga doza Rajfajzena! Već bi sutra da proverim antitela ali ipak čekam par nedelja..

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

I kad proveriš? 

Link to comment

U domu kod moje keve osoblje vakcinisano juce.Dve nedelje posle sticenika. Mojoj kevi pada 13.02 revakcina.

Sad treba razabrati da li se rok za posete odnosi na sticenike ili osoblje...

  • +1 1
Link to comment

@duma

Nije se desilo da je bilo ko objavio da će se Makedoniji pokloniti vakcine. Vest je prvi objavio Zaev, koji je rekao da će platiti nabavnu cenu iako je Vučić ponudio da budu besplatne.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...