Jump to content

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Majku mi danas vakcnisali u Paracinu, promukla od juce i kaze grebucka je grlo. Oni svejedno pregledali i dali joj prvu dozu, bez obira na grebuckanje. Nista temperatura i groznica, tako mi ona kaze, ali jbt... ne znam sta da mislim.

 

Ako je nedajboze zakacila koronu, moze li vakcina to da pogorsa? Zna li neko od lekara?

Link to comment
8 minutes ago, Caligula said:

Majku mi danas vakcnisali u Paracinu, promukla od juce i kaze grebucka je grlo. Oni svejedno pregledali i dali joj prvu dozu, bez obira na grebuckanje. Nista temperatura i groznica, tako mi ona kaze, ali jbt... ne znam sta da mislim.

 

Ako je nedajboze zakacila koronu, moze li vakcina to da pogorsa? Zna li neko od lekara?

a valjda nije, sigurno se pazila. moji neki se zarazili na registraciji motornog vozila u mupu :isuse:

  • Hvala 1
Link to comment

Da li je neko u poslednjih nedelju-dve primio ili je pozvan da primi Fajzera, makar to bila i druga doza? Ili Sputnjik vakcinu?

Edited by Milosh76
Link to comment
27 minutes ago, Caligula said:

Majku mi danas vakcnisali u Paracinu, promukla od juce i kaze grebucka je grlo. Oni svejedno pregledali i dali joj prvu dozu, bez obira na grebuckanje. Nista temperatura i groznica, tako mi ona kaze, ali jbt... ne znam sta da mislim.

 

Ako je nedajboze zakacila koronu, moze li vakcina to da pogorsa? Zna li neko od lekara?


Nisam lekar, ali nigde još ne vidoh da pogoršava.

  • Hvala 1
Link to comment
30 minutes ago, Caligula said:

Majku mi danas vakcnisali u Paracinu, promukla od juce i kaze grebucka je grlo. Oni svejedno pregledali i dali joj prvu dozu, bez obira na grebuckanje. Nista temperatura i groznica, tako mi ona kaze, ali jbt... ne znam sta da mislim.

 

Ako je nedajboze zakacila koronu, moze li vakcina to da pogorsa? Zna li neko od lekara?

 

Ne moze da pogorsa, moze samo da ne deluje, tj. da se korona vec umnozila u organizmu u velikom broju, tako da ne stignes da formiras antitela na osnovu vakcine.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Milosh76 said:

Da li je neko u poslednjih nedelju-dve primio ili je pozvan da primi Fajzera, makar to bila i druga doza? Ili Sputnjik vakcinu?

Radiša se hvali da nije prioritetna grupa, a da je dobio Fajzera. Ja to nisam još čuo da se dogodilo. Steinsu je obećano, čini mi se u petak.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, goofs said:

 

Ne moze da pogorsa, moze samo da ne deluje, tj. da se korona vec umnozila u organizmu u velikom broju, tako da ne stignes da formiras antitela na osnovu vakcine.

to. prava korona je sigurno mnogo bolja od kilave korone iz vakcine. vrlo grubo recheno. u smislu koroninih ciljeva i zadataka.

Link to comment
24 minutes ago, gospa buba said:

to. prava korona je sigurno mnogo bolja od kilave korone iz vakcine. vrlo grubo recheno. u smislu koroninih ciljeva i zadataka.

 

Hvala ljudi malo ste me smirili.

 

 

Link to comment
10 minutes ago, Caligula said:

 

Hvala ljudi malo ste me smirili.

ja sam te bash smirila :lolol: , ali tako je.  idemo na to da nije nishta. pila ladnu vodu ishla bosa oko kuce.

Link to comment

Danas stigla depeša u moju ustanovu da je revakcina, za nas hrabriše koji smo primili Fajzera, u utorak. 

Edited by Arkadija
  • +1 6
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...