Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 minutes ago, Jozef K. said:

To još nigde nije navedeno kao uslov za ulazak u neku zemlju.

Nije, jos uvek se EU nije izjasnila, a ja ne zelim da rizikujem. Ako dodje do situacije o kojoj harper prica, da je izvesno da Sinofarm dobije "licencu" onda cu i ja prijaviti Kineza.

 

  

1 minute ago, Filozof manijak said:

Meni je vrlo interesantna vaša prevashodna motivacija za vakcinaciju :D

 

 

Sve snob do snoba :D

Edited by Milosh76
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Meni je vrlo interesantna vaša prevashodna motivacija za vakcinaciju :D

 

Ma, to je sekundarna motivacija, proizasla iz navodne mogucnosti da se bira vakcina. Naravno da je svima zdravlje i njegova zastita na prvom mestu.

  • +1 3
Link to comment
41 minutes ago, ljuttko said:

nemoguće je da si stariji od mene i da si me  zato pretekao, ja sam isto sinoć dodala Kineze i ni pisma ni razgldnice :D Meni je sajam daleko i unela sam  dom zdravlja na opštini gde je inače loša organizacija , znači na čekanju sam

65-. Stavio Savski Venac, mislio na njihov DZ, da li je sajmište takođe na Savskom Vencu?

Link to comment
11 minutes ago, radisa said:

Zezao sam se ja malo, zbog Kona i statistike... Znam ja da mi kad hoćemo možemo da budemo u top 5 u svetu, tj, kad se nemeša neko ko ne treba...

 

No, uvek se seim statistike mrtvi/bolesni u junu/julu... Ja se bojim takvih statistika... :fantom:

pa to nije ni bila statistika. shteta bozija shto verovatno necemo dochekati da chujemo ko shta i kako :dry:

 

Link to comment
25 minutes ago, ljuttko said:

a to  što sam se prijavila prvog dana prvog sata  za američko čipovanje, to mi se ne računau borački staž . E pa nećemo tako , sve ću da zarazim  :laugh:

Nisi znala da je u kineske čipove za evropsko tržište ugrađena lokalizacija? Brinuo sam se i ja kako ću da komuniciram s čipom, ali nema problema. Srpski nije nešto odrađen, ali en.US savršeno funkcioniše. Novi firmware će imati i bolju podršku za srpski. 

A sad nešto sasvim drugačije:

Da li ste čuli da je neko imao ozbiljniju reakciju na vakcinu? Ne očekujem da pominju to na TV-u, ali verovatno je nečeg i bilo.

Link to comment

Mene imunolog savetivao da jos malo sacekam do fajzera sl.isporuku ako mogi. A mogu, minimalno sam izlozena ljudima.No problem.

Bar neke izvestaje kaze da sacekamo o kinezu, cudi da iz UAE nema

Dotle, ja sam odusevljena izvestajima i tabelama o alerg.reakcijama za fajzer i modernu. Samo sto broj cipela nisu uneli u reports. Super! 

 

Ako ne ydjem u sl.fajzer ulazim dobrovoljno u kineza, sa 500k primljenih vakcina u srbiji ce biti totalna sigurica ukoliko ne bude nekih neocekivanih reakcija a verujem da nece

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, duma said:

 

Da li ste čuli da je neko imao ozbiljniju reakciju na vakcinu? Ne očekujem da pominju to na TV-u, ali verovatno je nečeg i bilo.

 

Ja malo čudnije gledam ovog mog kera....

Inače sve ostalo je super!!

  • +1 4
  • Haha 3
Link to comment




Bar neke izvestaje kaze da sacekamo o kinezu, cudi da iz UAE nema

 


Sa ovoliko vakcinisanih u UAE barem znamo da je vakcina halal, za one koji bi da biraju i po ovom kriterijumu :fantom:

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  • Wub 1
Link to comment
4 minutes ago, Zlurad said:


 

 


Sa ovoliko vakcinisanih u UAE barem znamo da je vakcina halal, za one koji bi da biraju i po ovom kriterijumu :fantom:

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

 

 

I meni je zapala za oko ona kapljica masti :wicked:

 

 

e: potvrdjena mi revakcinacija za petak :happy:

 

 

Edited by steins
  • +1 8
Link to comment

suludo je ici na sajam, red je nevidjeno dug. ono sto je davalo iluziju dobre organizacije je los odziv gradjana prvih par dana.

organizacija je, naravno, dno dna, redovi su leglo zaraze pri cekanju od xy sati, a sama predstava osmisljena je da se posalje slika u svijet.

klepane su poljske bolnice za dva dana, a nije se mogao organizovati jos koji punkt za masovnu vakcinaciju. kako da ne.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...