Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

9 minutes ago, harper said:

Apdejtovao prijavu Kinezom i stiglo mi da me bocnu u Siminoj prekosutra. Prioritetna grupa - "ugledni" forumas.:laugh:

Sta te je nateralo da popustis? :D

Link to comment
40 minutes ago, radisa said:

Umamo u Statistiku, kao Vučić u satove... :fantom:

moracesh da mi verujesh da umemo.

 

kad hoce da im eksperiment ima matematiku, dodju kod nas. ne u nigeriju. problem je shto se u nigeriji tradicionalno dobijaju bolji rezultati, ako naruchilac ima neku agendu, ali srbija je eksperimentalna jedinica koja najbrze i najpouzdanije obradjuje rezultate.

 

kod nas se klinichke studije rade svecki :sleep:

  • +1 1
Link to comment

Kako saznaje Blic, na Torlak je upravo stiglo još 11.700 doza Fajzerove vakcine.

 

- U naredne dve nedelje očekuje se da počne da stiže između 10.000 i 20.000 ove vakcine nedeljno - kaže naš izvor, i dodaje da 15. februara očekujemo još 41.000 dozu Fajzer vakcine.

 

-------------

 

Sad ako me ne pozovu, nece nikad :D 

  • +1 2
Link to comment
27 minutes ago, gospa buba said:

moracesh da mi verujesh da umemo.

 

kad hoce da im eksperiment ima matematiku, dodju kod nas. ne u nigeriju. problem je shto se u nigeriji tradicionalno dobijaju bolji rezultati, ako naruchilac ima neku agendu, ali srbija je eksperimentalna jedinica koja najbrze i najpouzdanije obradjuje rezultate.

 

kod nas se klinichke studije rade svecki :sleep:

Zezao sam se ja malo, zbog Kona i statistike... Znam ja da mi kad hoćemo možemo da budemo u top 5 u svetu, tj, kad se ne meša neko ko ne treba...

 

No, uvek se seim statistike mrtvi/bolesni u junu/julu... Ja se bojim takvih statistika... :fantom:

Link to comment

Pa šta ima veze kada ćete zvati. Imaš antitela. Ja sam letos preležao i još se nisam prijavio. Svakako ću tek tamo najesen, ako bude takva epidemiološka situacija. I to naravno nekom hi tech. Ovo kinesko ne pada mi na pamet.

edit: /\ /\

Edited by Jozef K.
Link to comment

 

3 minutes ago, Milosh76 said:

Kako saznaje Blic, na Torlak je upravo stiglo još 11.700 doza Fajzerove vakcine.

 

- U naredne dve nedelje očekuje se da počne da stiže između 10.000 i 20.000 ove vakcine nedeljno - kaže naš izvor, i dodaje da 15. februara očekujemo još 41.000 dozu Fajzer vakcine.

 

-------------

 

Sad ako me ne pozovu, nece nikad :D 

 

 

:0 

 

Jbt, kao "Tamni vilajet". 

Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

shta je njih spopalo :blink:

Kad je džabe, bude ovako... Dobro a se nisu pobili... Setim se uvek događaja sa Japanskim trešnjama...

 

 

  • Wub 1
Link to comment
19 minutes ago, Milosh76 said:

Sta te je nateralo da popustis? :D

 

Pa, ja sam zaobisao Kineze u prvom momentu ne zato sto nemam poverenja u njihovu vakcinu vec zato sto postoji bojazan da je nece odobriti Evropska agencija za lekove pa nece biti dovoljan uslov da moze da se putuje, a meni posao mnogo zavisi od mogucnosti da putujem. Kako su stvari pocele da se odvijaju izgleda da ce Agencija odobravati sta god stigne, samo da ispuni neke osnovne uslove bezbednosti i da ce distribucija vakcina potrajati, tako da do putovanja ce biti kao do Soluna - sto somuna. Bolje da to vreme cekam vakcinisan.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Jozef K. said:

Pa šta ima veze kada ćete zvati. Imaš antitela. Ja sam letos preležao i još se nisam prijavio. Svakako ću tek tamo najesen, ako bude takva epidemiološka situacija. I to naravno nekom hi tech. Ovo kinesko ne pada mi na pamet.

edit: /\ /\

Treba mi papirce na kome pise da sam vakcinisan, da bi mogao privremeno da pobegnem iz Srbije, recimo najkasnije za Uskrs, a nadam se i dosta ranije. A ako se budem ja vakcinisao, mozda nateram i zenu koja "ceka da vidi kako ce se stvari odvijati" da i ona odradi isto.

 

  

Just now, harper said:

 

Pa, ja sam zaobisao Kineze u prvom momentu ne zato sto nemam poverenja u njihovu vakcinu vec zato sto postoji bojazan da je nece odobriti Evropska agencija za lekove pa nece biti dovoljan uslov da moze da se putuje, a meni posao mnogo zavisi od mogucnosti da putujem. Kako su stvari pocele da se odvijaju izgleda da ce Agencija odobravati sta god stigne, samo da ispuni neke osnovne uslove bezbednosti i da ce distribucija vakcina potrajati, tako da do putovanja ce biti kao do Soluna - sto somuna. Bolje da to vreme cekam vakcinisan.

 

Isti razlog zasto cekam nesto drugo osim Kineza. Samo sto nisam siguran da ce ih bas tako brzo "priznati".

 

Edited by Milosh76
Link to comment
Just now, harper said:

 

Pa, ja sam zaobisao Kineze u prvom momentu ne zato sto nemam poverenja u njihovu vakcinu vec zato sto postoji bojazan da je nece odobriti Evropska agencija za lekove pa nece biti dovoljan uslov da moze da se putuje, a meni posao mnogo zavisi od mogucnosti da putujem. Kako su stvari pocele da se odvijaju izgleda da ce Agencija odobravati sta god stigne, samo da ispuni neke osnovne uslove bezbednosti i da ce distribucija vakcina potrajati, tako da do putovanja ce biti kao do Soluna - sto somuna. Bolje da to vreme cekam vakcinisan.

Ja sam slično razmišljao, samo sam uspeo da dobijem rajfajzena™ nekako... Da ga nisam dobio, uzeo bi kineza, sigurno...

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Treba mi papirce na kome pise da sam vakcinisan, da bi mogao privremeno da pobegnem iz Srbije, recimo najkasnije za Uskrs, a nadam se i dosta ranije. A ako se budem ja vakcinisao, mozda nateram i zenu koja "ceka da vidi kako ce se stvari odvijati" da i ona odradi isto.

To još nigde nije navedeno kao uslov za ulazak u neku zemlju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...