Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ljudi, ja sam bila ubeđena da je neko negde pričao o 4. takozvanoj dozi 5 meseci od treće. Da se vrteo kajron na nekim vestima. A sad u ovom trenutku još nije dospelo da je iko još dobije, vremenski. Nemam pojma. Videćemo. 

 

(A za grip je koliko znam, na primer, ranije bilo da je daju rizičnim grupama; ove godine ko je tražio taj je dobio.)

Link to comment
Just now, Svemir Zeka said:

Ljudi, ja sam bila ubeđena da je neko negde pričao o 4. takozvanoj dozi 5 meseci od treće. Da se vrteo kajron na nekim vestima. A sad u ovom trenutku još nije dospelo da je iko još dobije, vremenski. Nemam pojma. Videćemo. 

 

(A za grip je koliko znam, na primer, ranije bilo da je daju rizičnim grupama; ove godine ko je tražio taj je dobio.)

mnogi lekari su pominjali kao mogucnost, sigurno nije odobreno za opstu populaciju jos.

  • +1 2
Link to comment
16 hours ago, Svemir Zeka said:

Ljudi, ja sam bila ubeđena da je neko negde pričao o 4. takozvanoj dozi 5 meseci od treće. Da se vrteo kajron na nekim vestima. A sad u ovom trenutku još nije dospelo da je iko još dobije, vremenski. Nemam pojma. Videćemo. 

 

(A za grip je koliko znam, na primer, ranije bilo da je daju rizičnim grupama; ove godine ko je tražio taj je dobio.)

 

Evo šta se mom drugu desilo.

Vakcinisan ruskom, 2 doze.. kao takvog u Austriji nije mogao nigde, jer jelte, ne priznaju.

 

On šta će, nakon 6 meseci u Austriji primi Fajzera jer nije želeo više da se smara PCR testiranjem kad god izađe iz stana.. ali avaaaj, ne vrede mu one prethodne 2, ne računaju mu Fajzera kao buster dozu, već kao prvu (jer, rusku ne priznaju).

 

On jbg, primi i drugu dozu Fajzera.. sve ukupno, 4 komada za 7 meseci.

 

Što je najgore, Austrija sad menja mere, za ulazak i odlazak tamo-vamo po gradu itd, biće potreban dokaz o busteru ili dupla vakcinacija + PCR test.

 

Evo, izvlači se slamka, ko će da mu javi da će morati i na 5tu vakcinaciju ako ne želi da se opet smara testovima kad god negde krene.

 

Luuudilo

Edited by Have_Fun
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Pa da, valjda. Ali ovo što površno pratim digla se dževa oko tog omikrona, sad da li je opravdano ili samo histerija radi histerije ko će ga znati. Moja deviza je vakciniši se i živi normalno pa šta bude.

Link to comment
 
Evo šta se mom drugu desilo.
Vakcinisan ruskom, 2 doze.. kao takvog u Austriji nije mogao nigde, jer jelte, ne priznaju.

Од свих корона имбецилности, ово са непризнавањем неких вакцина, иако су признате од стране СЗО, далеко ми је највећа..
Пре неки дан сам инсталирао неку GreenPass апликацију, тамо има да се кликне Аустрија, Немачка и ЕУ.. елем, шта год да изаберем мој сертификат са три синофарма се зелени..
Пиздарија
Link to comment

Fajzerovan danas popodne, posle dve astre. Osim bola u ruci sve ok. Malo sam iskulirao ove teme pa nisam čitao iskustva posle treće doze. Valjda bude to to, posle obe astre već posle 5,6 sati sam osećao neku slomljenost i blagu temperaturu, sad već desetak sati prošlo i držim se. Jel ima da je nekog stigla reakcija tek sutradan? 

Link to comment
43 minutes ago, Remi said:

Fajzerovan danas popodne, posle dve astre. Osim bola u ruci sve ok. Malo sam iskulirao ove teme pa nisam čitao iskustva posle treće doze. Valjda bude to to, posle obe astre već posle 5,6 sati sam osećao neku slomljenost i blagu temperaturu, sad već desetak sati prošlo i držim se. Jel ima da je nekog stigla reakcija tek sutradan? 

Mene posle prve i treće doze, drugu nisam ni osetio. Prošlo je oba puta dobrih 20 i kusur sati do istih simptoma. Tri puta sam primio fajzera.

  • Hvala 1
Link to comment
Fajzerovan danas popodne, posle dve astre. Osim bola u ruci sve ok. Malo sam iskulirao ove teme pa nisam čitao iskustva posle treće doze. Valjda bude to to, posle obe astre već posle 5,6 sati sam osećao neku slomljenost i blagu temperaturu, sad već desetak sati prošlo i držim se. Jel ima da je nekog stigla reakcija tek sutradan? 
mene. na 24 sata od vakcine temp 37.8, relativna izlomljenost u mishicima jednu noc. (isto dve astre pa fajzer)

sent from novi mnogo jak bubamoto.




  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...