Jump to content
IGNORED

Sve o senfu


Anonymous

Recommended Posts

Imaju li i vama svi prošlogodišnji Dižoni drugačiji ukus u odnosu na prethodne sezone? Bukvalno kod svih proizvođača ima neki mnogo jači i oštriji miris i ukus...u toj meri da mi ostaju nepojedeni. Čak i pri kuvanju ih preskačem ako mogu.

Reko' postcorona sindrom je....ali jok, nije.

Link to comment
On 4.3.2022. at 20:50, Singer said:


E, samo da se ogradim - ovo sam načelno pisao kakav je dijon senf u odnosu na C.

Ovaj iz linde još nisam probao. emoji16.png

Imaš dobar dijon u Maxiju. Deleze, ne znam dal ga još dovlače ali su oni načelno OK sa ponudom dižona.

jednom kupila ovaj, moji bacili u djubre. Ni meni se nije svideo.

SENF DIJON 200G TUBA MAUTNER MARKHOF

 

ali mi se zato ovaj svideo mnogo ali ne mogu da ga nađem

Senf 200 ml Dijon - Konzum

 

Link to comment

Gde nalazite estrogen™? Ja jedno vreme nalazio crveno-beli u Univeru, ali dugo vec nema. 

@Sara - vidjao sam prosle godine taj Thomy senf u tubi u Idei, probaj po njihovim radnjama. 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment
Gde nalazite estrogen[emoji769]? Ja jedno vreme nalazio crveno-beli u Univeru, ali dugo vec nema. 

[mention=10244]Sara[/mention] - vidjao sam prosle godine taj Thomy senf u tubi u Idei, probaj po njihovim radnjama. 
estrogen univer/ideja koliko se secam.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment

Plaky, to nema kod mene. :unsure:

Prosle godine sam tukao Dijamantov burger preliv, najjace nesto, kombo senf-majonez samo mnogo lepse, ima neku tajnu u sebi. 3 klase iznad Heinzovog.

Sad ni toga nema, a bilo u Maxiju. 

Link to comment

pre neki dan sam preturala po teglama i pronadjem ovu,naravno,praznu teglu....al je to bio senf....jel postoji taj jos uvek?

pretpostavljam da se prodaje u susednim zemljama?

 

podravka_mustard-1_7dabd8f3-25a7-4924-86

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...