Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

11 hours ago, zorglub said:

Kako igra Hartenstein?

Kao Pekovic u prvoj godini kod Duleta. Vidi se da ima potencijal, ali ne moze da se zadrzi duze na parketu jer faulira kao nezdrav ;)

Link to comment
47 minutes ago, 1n54jd3r said:

Kao Pekovic u prvoj godini kod Duleta. Vidi se da ima potencijal, ali ne moze da se zadrzi duze na parketu jer faulira kao nezdrav ;)

 

Pekovic je i u Minesoti faulirao kao nezdrav (u početku)

Link to comment

Jel gledao neko Wisemana? Na sta on lici? Vidim po statsima da bi mogao da bude dabl-dabl zverina, ali Kerr mu ne da vise od 20min pa da ga jbes.

 

Kad smo vec kod Warriorsa, trenutno su 19ti u ligi po % za 3p. Da Keli Ufbre nije sutnuo nijednu trojku bili bi 4ti.

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, booyaka said:

Meni je Hartenštajn za dve klase bolji od Plamlija. Samo još malo iskustva da stekne i da dobije veće poštovanje od sudija.

To postovanje moze samo da sanja. A da ima visi basket IQ od Plamija i visi plafon, to stoji.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Jel gledao neko Wisemana? Na sta on lici? Vidim po statsima da bi mogao da bude dabl-dabl zverina, ali Kerr mu ne da vise od 20min pa da ga jbes.

 

Kad smo vec kod Warriorsa, trenutno su 19ti u ligi po % za 3p. Da Keli Ufbre nije sutnuo nijednu trojku bili bi 4ti.


Meni je dopadljiv, mada se vidi da mu fale treninzi s timom.
Desava mu se u odbrani da napravi propuste, ali je to normalno za rukija koji je imao 5 treninga s saigracima pre pocetka lige.
Cak i vise da je imao, opet je to nesto sto je normalna stvar.
Na momente bas pokazuje veliki potencijal.
E sad, jbg, GSW igra small ball sa Greenom i Paschallom na 5, a Kerr voli da igra i Looney-a pa zato Wiseman ne dobija vise minuta trenutno.
Videcemo kako ce to izgledati kad se jos malo uhoda sa ekipom.

Paschall mi je isto interesantan i zapao mi je za oko prosle sezone zajedno s Leejem.
Radije bih gledao Leeja kako prangija nego Oubrea.

  • +1 3
Link to comment
Just now, pbg12345 said:

ker pravi prostor za smailagica :fantom:

steta sto je povredjen, ali verujem da ce dobiti minute kad se oporavi 


Al' bas nema srece.
Cini mi se da se i prosle godine povredio u momentu kad su Warriorsi bili desetkovani i kad je mogao da dobije neke minute.

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...