Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jokic je rekao par puta da je mnogo zajebano igrati protiv Ajtona, brze noge ima i pokretan je, a opet nekako jak i cvrst iako konstitucijom ne deluje tako.

Za Gobera nikad nista nije rekao :D 

 

On nema range da bude top centar lige, ali ovo sto radi do sada radi jbno odlicno, podseca na onog drugog Deandrea, samo bolja verzija 2.0.

Link to comment
18 minutes ago, goofs said:

Jokic je rekao par puta da je mnogo zajebano igrati protiv Ajtona, brze noge ima i pokretan je, a opet nekako jak i cvrst iako konstitucijom ne deluje tako.

Za Gobera nikad nista nije rekao :D 

 

On nema range da bude top centar lige, ali ovo sto radi do sada radi jbno odlicno, podseca na onog drugog Deandrea, samo bolja verzija 2.0.

Ko zna u kom pravcu ce se menjati liga i igra u buducnosti. Mozda ce i da nabaci sut za tri u nekom trenutku. Svakako ce biti u prici za top centra lige.

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, Sundance Kid said:

grozna tekma. i nekoliko diskutabilnih odluka ovaj put na stetu clippersa. 

 

ipak, mislim da phoenix zasluzuje ovaj rezultat, bolja su ekipa, i veceras i inace u seriji.

 

ayton postaje igracina, top 3 centar u najavi,

 

Ne znam baš za ovo da su odluke bile na štetu Clippersa. Ona tehnička Bookera kada je odreagovao kao klinac umesto da se bacio nakon Georgovog ramena i izbacio ga iz igre zbog druge tehničke, sudije su tu iskusno propustile da vide ko je inicirao kontakt. Takodje Cam Paynova tehnička je čista kradja - Mann ga faulira po glavi, pa ga posle zvižduka udara u stomak, pa izbija loptu iz ruke, sudije ne reaguju ali zato Paynu daju tehničku zato što je digao ruke i rekao dokle će više čovek da me udara. Ovo je meč gde su sitnice odlučivale, ovo su 2 lagana poena i bitni momenti. Onaj faul Booka u napadu u prvom poluvremenu kad se Beverly bacio isto smešna odluka, klasičan flop i oduzeta 2 poena Sunsima. 

 

Ayton odigrao meč života, sam je održao Sunse u životu noćas. Jedna od najboljih individualnih defanzivnih partija nekog igrača ove sezone. Rano je da se vadi Gobert i prave poredjenja, ali ako narednih godina zadrži ovakav nivo angažovanosti u odbrani mogao bi da postane legitiman član jedne od defanzivnih petorki sezone. 

 

 

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, ducca said:

 

Ne znam baš za ovo da su odluke bile na štetu Clippersa. Ona tehnička Bookera kada je odreagovao kao klinac umesto da se bacio nakon Georgovog ramena i izbacio ga iz igre zbog druge tehničke, sudije su tu iskusno propustile da vide ko je inicirao kontakt. Takodje Cam Paynova tehnička je čista kradja - Mann ga faulira po glavi, pa ga posle zvižduka udara u stomak, pa izbija loptu iz ruke, sudije ne reaguju ali zato Paynu daju tehničku zato što je digao ruke i rekao dokle će više čovek da me udara. Ovo je meč gde su sitnice odlučivale, ovo su 2 lagana poena i bitni momenti. Onaj faul Booka u napadu u prvom poluvremenu kad se Beverly bacio isto smešna odluka, klasičan flop i oduzeta 2 poena Sunsima. 

 

Ayton odigrao meč života, sam je održao Sunse u životu noćas. Jedna od najboljih individualnih defanzivnih partija nekog igrača ove sezone. Rano je da se vadi Gobert i prave poredjenja, ali ako narednih godina zadrži ovakav nivo angažovanosti u odbrani mogao bi da postane legitiman član jedne od defanzivnih petorki sezone. 

 

 

 

u pravu si. bilo je gresaka na obe strane. dodao bih i scenu kad je book napravio 6. faul, mann ga gura i pravi faul i book na ulazu nalece na beverleya i zavrsava tekmu.

Link to comment

To mi je još i OK odluka, stigao je Bev da se postavi na vreme nema šta, a to od pozadi neće svirati naravno. Ayton isto kod alley oop-a u završnici za 73-70 George mu daje lakat u stomak, naravno ništa od faula. Te stvari nisu i neće suditi. 

Link to comment

Na kakve likove je spao ovaj forum jbt... Šta reći.

 

 

p.s. Nisam upućen - ako je u pitanju neka ometenost u razvoju onda pardon. 

  • Haha 2
Link to comment
23 minutes ago, ducca said:

Na kakve likove je spao ovaj forum jbt... Šta reći.

 

treba da vidis pdf film. e to je civilizacijski sunovrat

Link to comment
50 minutes ago, ducca said:

Na kakve likove je spao ovaj forum jbt... Šta reći.

 

 

p.s. Nisam upućen - ako je u pitanju neka ometenost u razvoju onda pardon. 

Nisam ni ja druže moj siguran šta je u pitanju, verovatno to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...