Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Zato što je pičketina. Izgubiš od tima protiv kojeg si imao 3:1, pa odeš u taj tim, već najjači u ligi, lažni Twitter nalozi za svađanje sa četrnaestogodišnjacima, stalno neke butthurt izjave...

Link to comment

kako ne voleti lika koji ima burner accounte koje koristi da kenja po saigracima

 

sva trojica superstarova su stvarno izuzetni majstori igre, ali se ne zna ko je veca budaletina.

Edited by Joe D
  • +1 2
Link to comment

LeBitch kuka na play in, pre neki dan kukao Dončić a realno je to najbolji potez lige u zadnjih x godina. Da učmalu crvljivu regularnu sezonu učini zanimljivijom kad već neće da smanje broj utakmica. Ako im je cilj da se ljudi uključe samo u plejof a da reg sezonu prate samo teški fanatici poput nas onda nek vrate na staro. Cele sezone se boriš za sedmo mesto. Ne, cele sezone se boriš za top 6 po ovom novom, molim lepo. Sledeće što treba je ukinuti i konferencije. 

  • +1 3
Link to comment

meni kao problem deluje to sto nema razlike izmedju 7 i 8 pozicije i 9 i 10 pozicije

mogli bi uvesti onaj deo kao prosle godine, da npr 7mi (i 9ti protiv 10tog) trebaju jednu pobedu za prolaz, a protivnik 2 i onda u borbi za 8 ucesnika, opet gubitnik para 7-8 treba pobedu, a 9-10 dve pobede

 

time bi resili i taj problem, jedino sto bi se potencijalno igrale dve utakmice po "seriji" umesto zagarantovane 1

Link to comment

ima razlike, sedmom i osmom je dovoljna jedna poeda za prolaz, deveti i deseti moraju da dobiju obe.  

Edited by Joe D
Link to comment

jasno je to, nego kazem izmedju 7 i 8og, odnosno 9tog i 10tog nema razlike ako se igra jedna utakmica po paru 

 

osim domaceg terena pretpostavljam, ako se ne igra na neutralnom, sto ne verujem da je slucaj i bilo bi suludo

ali mi nekako samo taj domaci teren deluje kao premrsava nagrada

Link to comment

Pa razlika je sto 7mi (na papiru) dobija lakseg protivnika. Jesu tu nijanse u pitanju, na tim nizim pozicijama, ali normalno je za ocekivati da ekipa na 9om mestu na zapadu bude bolja od ekipe na 10om mestu.

 

edit: mislim da svi kukaju sad zato sto postoje izgledi da igraju eliminaciju na dve utakmice protiv ludog Stefa Karija, on ako udje u svoj momentum utakmicu mozes da otpises, a nije mu strano ni da veze dve takve. Cetiri, za punu seriju, vec dosta teze.

Edited by goofs
Link to comment

e jbg sad :D

 

 

naravno da nije nesto ne znam kako bitno, ali eto razmisljam naglas kako bi se eventualno moglo unaprediti u buducnosti

meni ovako deluje kao da je premala nagrada za poziciju 7 u odnosu na 8 i poziciju 9 u odnosu na 10. ali ok, dozvoljavami pravo na drugaiji stav po tom iznimno vaznom pitanju :fantom:

 

@goofs 

Edited by pbg12345
Link to comment

Treba jednostavno da gledate da je plejof sa 6 ekipa, a da su ostalo wild card mečevi ko u bejzbolu recimo. Znači imaš 3 tiera. Top 6 od 15, znači nije baš da je top 3. Drugi tier ti je 7-10 gde ti  7 i 8 opet daju prednost i onda imaš treći tier gde si out. 

 

Mislim jasno je da su NBA igrači verovatno grupa ljudi koja kuka na sve i svašta najviše na svetu, ali čak i za njih je mnogo jako da najbolji igrač lige kuka što mu SEDMO mesto u konferenciji ne znači mnogo. Šta treba da kažu NFL timovi gde je plejof na jednu utakmicu recimo. U bejzbolu je od 15 ulazilo 6 u plejof sa sve wild cardom itd. 

Edited by theanswer
Link to comment

Sve to stoji, samo što ja mislim da su ova i prošla sezona iznimka. Timovi će se prilagoditi u budućnosti i od ovoga će najebavati samo neki Šarloti i Minesote. Top timovi će još više odmarati superzvezde jer znaju da sada mogu urnisati nekoga i sa 10. mesta ako je frka. Što regularnu sezonu možda čini još dosadnijom.
 

Da diže gledanost tih par utakmica, to stoji. Potencijalan duel Lejkersa i Warriorsa će biti gledaniji od nekih matchupa prve runde. Zbog para to i rade, uostalom. 
 

 

Link to comment

Mogu da urnišu nekoga ko je između 7. i 9. mesta, ali nema šanse da će želeti da idu kroz plejof tako što će da igraju protiv prvoplasiranog bez prednosti domaćeg terena, pa posle, ako prođu, na pobednika meča između četvrto i petoplasiranog.

Link to comment

@Mos mislim da nisi u pravu sto se tice ovog sa urnisanjem sa 10tog mesta

mnogo je to velika kocka, dve utakmice, obe se moraju pobediti da bi se uopste uslo u PO ako se krene sa pozicije 10

i to onda jos krecu sa najgore PO pozicije

sumnjam da bi iko sebe sa namerom dovodio u tu situaciju

 

@theanswer

ne znam za ostale, ali makar ja sam pisao onako neko svoje razmisljanje, apsolutno nevezano za lebronove zalopojke povodom 7mog mesta

to me apsolutno ne dotice :D

 

i da, ovo gore sto sam pisao za dodatnu razliku izmedju 7 u odnosu na 8 mesto i 9 u odnosu na 10, skapirah u medjuvremenu da lupam gluposti :fantom:

jbg i 4to u odnosu na 5to npr ne donosi nista sem prednosti domaceg terena i to u seriji na 4 dobijene  (dakle, makar na papiru manja prednost, nego domaci teren u jednoj utakmici)

tako da zanemarite :laugh:

 

 

Edited by pbg12345
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...