Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kakav trenutak je jebeni Chris Haynes izabrao da gostrajtuje za Damea. U momentu kad je tim na odlucujucem road tripu, kad su saterani uza zid konacno odigrali dve skoro kompletne utakmice, dali sebi sansu i pokazali ono sto pricam od pocetka sezone -  kada je pirstup dobar, kad se odbrana pegla s potrebnom energijom i fokusom, kad se u napadu ne igra samo za sebe, ovaj tim ima odlicne kosarke u sebi. Bas tad je on nasao da izbaci ovo.

 

https://sports.yahoo.com/is-damian-lillard-fighting-the-good-fight-alone-in-portland-150030460.html

Link to comment

Jeste da Netsi nisu elitna odbrana, ali Portland igra odlicnu ofanzivnu utakmicu treci put zaredom. Lopta ide lepo, samo je ponekad Melo i Dame zaustave, ali ni blizu onoga sto su radili do pre par dana. I samo je dva razlike jer je pokojni Jeff Green vezao tri trojke. Poslednju iz mrtvog kornera sa Covingtonom u faci. Jos je Nurkic u poslednjem napadu uspeo da promasi nebranjeno zakucavanje iz mesta.

Link to comment

koliko ce da se bave svi sa zapada matematikom u narednih 10ak dana :D

 

Bice svakako jos dosta tih "zanimljivih" rezultata...

Link to comment

Šta ti je Srbin u svemu vidi nameštanje i kalkulacije :fantom:

 

Da su Lejkersi malo više iznad sedmog mesta pa i da se kaže

 

Link to comment

Ne mislim da su namestali (barem ne Lejkersi, mucena Juta mozda), samo mi zanimljivo kako uspes da izgubis od Kingsa koji su pre 5 dana izgubili utakmicu sa 49 razlike.

Link to comment

postoji jednostavno objasnjenje

 

sinoc sam stavio na tiket tri utakmice da dobijaju memfis, fila i vasington odredjenom razlikom

i onda mi bilo malo i kad sam skontao da lejkersima igraju svi, a kingsima ne igra pola ekipe stavim i pobedu lejkersa sa 5 i vise valjda

 

ostalo je istorija :fantom:

 

 

raspored je izuzetno zgusnut, mnogo je igraca van terena, delimicno spremnih, PO dolazi uskoro, svi gledaju da tad budu sto bolji moguci, tako da u ovom delu sezone nista nije neocekivano

  • +1 1
Link to comment

finiks plodi. mnogo lepo igraju. 

old skul. malo jos da pojacaju odbranu.

 gledo sam uporedo i finiks i lejkerse.

ma nista osim lako cemo. 

lejkersi su masina od ekipe. 

bice odlican plej of.

samo da nema povreda. 

  • +1 1
Link to comment

Lejkersi će iz play-ina da oplode. Stvarno deluje da je najbolje da ide Denver odmah na njih. Tu još možda grumenje uspe nešto. Mučeni Klipersi bi se protiv Lejkersa odmah raspali.

Link to comment

ne znam bas na cemu se bazira toliki strah od lejkersa

i gde je bradilko sinoc video "masinu"

uspeli su izgubiti od mucenih kingsa bez foxa i barnsa

 

jesu oni brutalno jaki u teoriji, ali nisu bas u sjajnoj poziciji

a to da ce posle povreda sad kad su napokon kompletni odjednom zaigrati na sampionskom nivou, ne ide to bas tako lako

 

jesam se ja istripovao ili se obrva bas podgojio dok je bio odsutan

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...