Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Uh kako bi lepo bilo da DEN nekako zavrsi na no3, a da se blizanci iz LA-a posibaju medjusobno kao no4 i no5
Bila mi je verovatnija opcija da Dalas preskoči LAL, ali teško. Najverovatnije će ostati ovako, Denver četvrti, LAL peti.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, Djolle said:

Bila mi je verovatnija opcija da Dalas preskoči LAL, ali teško. Najverovatnije će ostati ovako, Denver četvrti, LAL peti.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 


Ne rusi mi sneska! :angry:

Ako LAC izgube sledecu od PHX, pa nakon toga direktno od DEN, eto Nuggetsa na #3 (pod uslovom da ne kiksnu usput)

Link to comment
4 hours ago, Mos said:

Dalas izgubi od Kingsa, koji igraju drugo veče back-to-backa :isuse:

dalas je proslogodisnji denver, pvi igrac sa viskom kilogama i gube najvise od raspalih timova.

Link to comment

mislim da previse stvari posmatramo iz ugla denvera

makar mi sto najvise pratimo denver i navijamo za debelog i drugare

 

jesu oni trenutno oskaceni, ali nema ekipe, makar od ovih jacih koje ozbiljno ne jebu povrede

jos uvek se denver itakako dosta pita, sinoc su bas odlicno izgledali

 

a za to trece mesto, pa jbg trebaju dobiti kliperse pre svega 

a i njih prilicno jebu povrede

 

raspored je bas jeben sad na kraju, mnogo utakmica, bice tu svakakvih reyultata

zapravo je najvaznije pojaviti se u PO sa sto vise zdravih igraca, bukvalno ce to u najvecoj meri krojiti same rezultate u PO

  • +1 1
Link to comment

Facu je Facu...uvek ce izaci sa energijom na teren, nekad ce da bude fenomenalan na obe strane terena, a nekada ce i da ga siluju...mnogo zavisi spacing Denvera od toga da li Facu i PJ ubadaju otvorene trojke...za PO im trebaju zdravi Monte i Barton svakako

Link to comment

https://gleague.nba.com/news/denver-nuggets-and-grand-rapids-drive-partner-as-single-affiliates-beginning-with-the-2021-22-season/

 

dobro su se setili...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...