Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

27 minutes ago, Bogotac said:

Dosta je ovo oko AD povrede sumnjivo,nije ni poceo sa treninzima

poceo je, injury update od 26. marta kaze da je dobio dozvolu za treninge na parketu

Link to comment
2 hours ago, Plajvi said:

Kad god gledam Pokua plasim se da ne zapne da se ne polomi u paramparcad, kakva gradja. :kecman:

 

Uopšte ne deluje trapavo, naprotiv, sa ovom visinom i više nego korektno vlada loptom, o skok šutu da ne pričam, neće ga lepiti niko i nikad, a ima mekanu završnicu u prodoru, od kada se vratio iz razvojne, kao drugi igrač, naravno, samo se malo skockao u glavi.

 

Link to comment
3 hours ago, Plajvi said:

Kad god gledam Pokua plasim se da ne zapne da se ne polomi u paramparcad, kakva gradja. :kecman:

 

Za način na koji igra, sa tom visinom, građa je sasvim ok. Možda da doda do 5kg i utegne se. Noge su mu prilično jače od trupa i to je mnogo važnije od toga da izgleda k'o Leri Džonson.

Link to comment

Ma ne govorim za trapavost, nego deluje krhko k'o Starvin' Marvin. :D

Pre NBA sam ga gledao malo u Olimpijakosu kad je dobijao garbage time, ovo sad sto igra izgleda super. 

Link to comment

Definitivno mu treba jaci core, ramena i ruke. Dobra stvar je sto se nalazi u ligi i sistemu gde su najbolji treneri na svetu za taj tip razvoja, tako da ne treba brinuti, doci ce to na svoje.

Link to comment

Poku fakat izgleda kao podgrejan les pored ostalih NBA igraca ali ono sto sam ja od njega gledao, decko ne trci nego lebdi po terenu, pretrcava ih kao osnovce. 

Link to comment

Embid je za 8 minuta izveo 8 bacanja I ima 0 pokušaja iz igre. Jokić je šutnuo toliko u zadnjih 8 utakmica valjda...

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...