Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Denver ima poprilicno lagan raspored do kraja, dok Lejkersi igraju dosta protiv jakih timova...manje vise sam siguran da ce njih da preskoce na tabeli

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, 1n54jd3r said:

Denver ima poprilicno lagan raspored do kraja, dok Lejkersi igraju dosta protiv jakih timova...manje vise sam siguran da ce njih da preskoce na tabeli

 

Kad se vracaju ona dvojica Lejkersima?

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Denver ima poprilicno lagan raspored do kraja, dok Lejkersi igraju dosta protiv jakih timova...manje vise sam siguran da ce njih da preskoce na tabeli

ja sam sve vise ubedjen da ce konacni plasman unutar 8 biti bas od malog znacaja

Link to comment
2 hours ago, Calavera said:

 

uvek se iznova iznenadim koliko je "dugacak"

momak lagano posle dvokoraka sa linije za 3poena polaze na samom obrucu :laugh:

 

bice ga bas jebeno braniti

Link to comment

Prednost domaceg terena ce biti znacajnija no prosle sezone...cak je i Denver otvorio ulaz do nekih 4.500 navijaca a do skora je Kolorado bio jedna od drzava koja je najvise pogodjena covid-om...do maja će verovatno dozvoliti kapacitet do 50% popunjenosti...opet ovo sto Joe kaze ima smisla...protiv zdravih Lejkersa to ne igra nikakvu ulogu - zelis da ih izbegnes do finala po mogucstvu

Link to comment
9 minutes ago, Joe D said:

bice od znacaja onima koji budu gledali da izbegnu lejkerse u prvom kolu. znaci, dugom, ili trecem.

pa to kazem, ne znas gde ce lejkersi zavrsiti

nije kao da imas najjacu ekipu, koja ce biti prva, drugu najjacu koja ce biti druga, pa da za ostale trece mesto ima veliku ulogu

 

kako sad izgleda moze se lako desiti da ni klipersi ni lejkersi ne zavrse u prva tri i bice gledanje u pasulj do verovatno poslednjih utakmica koje mesto donosi (makar u teoriji) najlaksi put do finala

 

 

dobar tekst

iako me i samog nervira punjenje najjacih ekipa veteranima, ima smisla ovo sto pise 

https://telesport.telegram.hr/kolumne/covjek-koji-je-buljio-u-ekran/nba-di-su-pare/

Link to comment
3 minutes ago, 1n54jd3r said:

Prednost domaceg terena ce biti znacajnija no prosle sezone...cak je i Denver otvorio ulaz do nekih 4.500 navijaca a do skora je Kolorado bio jedna od drzava koja je najvise pogodjena covid-om...do maja će verovatno dozvoliti kapacitet do 50% popunjenosti...opet ovo sto Joe kaze ima smisla...protiv zdravih Lejkersa to ne igra nikakvu ulogu - zelis da ih izbegnes do finala po mogucstvu

naravno da bi svi izbegli lejkerse do finala konferencije, a verovatno ne bi ni sa klipersima u prvom krugu ako bas ne mora

samo sto trenutno na tabeli imamo dve ekipe na prva dva mesta koje nisu iz la i onda gomilu ostalih unutar 2-3 pobede

 

a nesto mi sa ovim povredama lebrona i dejvisa i klipersima kakvi jesu ne deluje da ce prestici jutu i feniks osim ako se ovi bas ne raspadnu ili ih povrede uzasno osakate

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...