Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ishvalili su sinoć Jokića Harlan i Miler za sve pare, hvalili su ga i u studiu, pričali da je favorit za MVP-a. Suđenje je bilo kriminalno. Jokić je odigrao možda i najgori meč sezone, gori od onog protiv Lejkersa i Denver je opet dobio utakmicu rekao bih lagano. Klipersi nisu vodili nijednom, čak i kad su prišli u egal pred kraj, delovalo je da će Denver da doda gas i da dobije. Gordon je odigroa iznad očekivanja na Lenardu. Ako ovako bude peglao odbranu, ovo je tim za finale zapada minimum. 

  • +1 2
Link to comment

Bojim se da će Jokara da prestane da push-uje sada kada ima i Gordona da ga rastereti, do sada je to mogao samo Marej i donekle MPJ. Znamo i da Jokara ima večeri kada je u fazonu šutnuću 5 puta, evo vam lopta, jebite se, pa se bojim da sve to ne doprinese značajno padu njegovih brojki. 

Možda je malo sebično (u smislu da je za tim bolje da ga tankuju za play off), ali mislim da mora da izgura ostatak sezone na pređašnjem nivou i da osvoji trofej, jebeni MVP NBA lige, mislim da Jokara toliko kida trenutno da ljudima ne dopire do glave šta to zapravo znači i koji je to uspeh. Samo reći najbolji je Jokić a iza njega Lebron, Durantula, Irving, Harden, Vesrbruk, i ekipica... BO-LE-SNO šta taj momak radi. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

Bojim se da će Jokara da prestane da push-uje sada kada ima i Gordona da ga rastereti, do sada je to mogao samo Marej i donekle MPJ. Znamo i da Jokara ima večeri kada je u fazonu šutnuću 5 puta, evo vam lopta, jebite se, pa se bojim da sve to ne doprinese značajno padu njegovih brojki. 

Možda je malo sebično (u smislu da je za tim bolje da ga tankuju za play off), ali mislim da mora da izgura ostatak sezone na pređašnjem nivou i da osvoji trofej, jebeni MVP NBA lige, mislim da Jokara toliko kida trenutno da ljudima ne dopire do glave šta to zapravo znači i koji je to uspeh. Samo reći najbolji je Jokić a iza njega Lebron, Durantula, Irving, Harden, Vesrbruk, i ekipica... BO-LE-SNO šta taj momak radi. 

ja se ne bojim ja to zelim. da se cuva i da traje duze.

jokara je nevidjen takmicar ali nevidjen!

lider nevidjen! njega i kajrija i lebronja bi gledao svaki jebeni dan.

kakvi su to genijalciali jokic je kao klinac genije. nikad ro nije bilo pre njega. tehnicki savrsen. kako on koristi svoje znanje, kako on menja levicu desnicu. kako flopuje, kakav pas, kakva vizija pa to nema nit je bilo.

nas lik, jelen pivo i levenbro od 50 cents 

 

  • +1 2
Link to comment

Za Jokića je sad trenutno dovoljno samo da pobeđuju i da on ostane pri procentima iz sezone. Znači da od 16 lopti koliko je juče šutiroa ubaci nekih 10 ko što ima običaj i to je to rekao bih. Izgleda da mu je uloga manja i jeste malo manja u smislu da ne mora da nosi ceo tim na ledjima uvek, ali 16 šuteva je i dalje 16 šuteva. 

  • +1 3
Link to comment
13 minutes ago, theanswer said:

Za Jokića je sad trenutno dovoljno samo da pobeđuju i da on ostane pri procentima iz sezone. Znači da od 16 lopti koliko je juče šutiroa ubaci nekih 10 ko što ima običaj i to je to rekao bih. Izgleda da mu je uloga manja i jeste malo manja u smislu da ne mora da nosi ceo tim na ledjima uvek, ali 16 šuteva je i dalje 16 šuteva. 

 

ko je njemu uopste konkurencija za mvp, janis? mozda harden?

Link to comment
2 minutes ago, nenad said:

 

ko je njemu uopste konkurencija za mvp, janis? mozda harden?

 

Realno Embid samo. Harden neće dobiti jer je tražio trejd, Janis neće dobiti jer bi bilo treći put zaredom. 

Link to comment
4 minutes ago, theanswer said:

 

Realno Embid samo. Harden neće dobiti jer je tražio trejd, Janis neće dobiti jer bi bilo treći put zaredom. 

 

kako embid? on je vec propustio skoro 25% sezone, do kraja ce biti na 30% ako ne i vise... 

Link to comment
Just now, nenad said:

 

kako embid? on je vec propustio skoro 25% sezone, do kraja ce biti na 30% ako ne i vise... 

 

Vraća se u subotu. Nije nemoguće očekivati da ako ne propusti još utakmica i Filadelfija bude prva ili druga na Istoku da dobije. 

Link to comment

Hipotetički, da su Nuggetsi počeli sezonu kao Juta i Jokić bio na 20/10/5 a poslednjih 5 mečeva 30/15/10, uskočio bi u Jokićev bandwagon a Denver pomenuo ne bi.

 

Samo gledanost.

Edited by Milošica
Link to comment

ljudi (glasom dj vucicevica) mozda je vreme da se otvori tema o jokicu ili mvp nagradi (mozda generalno sezonskim nagradama u nba)?

ne znam dal sam jedini, ali mene bas smara ova konstantna prica o jokicu kao mvpu, bukvalno svaki drugi post je na tu temu

 

naravno, jasno mi je odakle dolazi i sam bih jako voleo da to dobije, pa da zvanicno imamo najboljeg igraca ubedljivo najjaceg takmicenja za tu godinu i zapravo mozda nismo ni sustinski svesni na kom je on nivou, jer navikao nas je, a pre bukvalno koju godinu, nezamislivo je bilo da neko nas uopste i konkurise za mvp

 

ali jebemu nit je jokic, a ni denver nba, a opet koliko god to sve prijalo i bilo lepo, nije to sustina takmicenja i mislim da bi prvi on birao da izvisi za mvp, a dovede tim do finala ili jos bolje titule

  • +1 1
Link to comment

koliko je wiseman tragičan, čim su warriorsi obznanili da će startovati do kraja sezone jasno je bilo da kreću u teško tankovanje

Link to comment

koji rezultat jbt, bas bruka za voriorse

 i sansi nabili oklahomu, 30 razike u prvoj cetvrtini

janis se sprda sa portlandom, 40p 15-15 za 2

 

generalno deluje da su ove najozbiljnije ekipe digle formu i da sve manje kiksaju

 

muceni kingsi ne mogu nista lejekrsima bez lebrona i dejvisa

 

a bogdanovic vise nego solidan :)

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...