Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Koliko sam ispratio, sinoć je Midlton saranio Nagetse, kako bi Beal tu pomogao? Ne među gorima već najgorim defanzivcima u ligi. Oladipo je rekao da mu je cilj Majami koliko se sećam.

Link to comment

beal je medju najgorim defanivcima lige samo zato sto igra u dumpster fire fransizi. dok su bili kokurentni, igao je on odbranu. 

 

a i ja sam milio da ima vise na ugovoru. onda ne vredi nista, otice u lejkerse na kraju sezone, nema zasta da se trejduje za njega. 

Link to comment

Pa jedna od opcija bi bila recimo da zo ne bi bio kraj i da bi pokušali da nađu wing defanzivca polazeći od toga da bi sa Bilom, Marejom i Jokićem imali toliko u napadu da bi mogli da igraju sa dva drveta koja znaju da igraju odbranu

Link to comment
12 minutes ago, omiljeni said:

Oladipo bio all-defensive 1st team, a Beal među gorim defanzivcima u ligi.

još će Oladipara biti jeftiniji. no brainer.

 

da, pre teske povrede. i sada je pojam za beala u defanzivi ali ne isplati se njegovo dovodjenje osim ako ne planiraju da ga produze, a njegova istorija povreda i decline bi pokazale da bi to bio jos jedan fail denverove organizacije.

kada bi beala potpisali (i naravno tu racunamo da i produzi ugovor), bili bi mirni 3-4 godine. lakse bi popunili ostatak rostera sa prasinarima nakon toga.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, theanswer said:

Pa jedna od opcija bi bila recimo da zo ne bi bio kraj i da bi pokušali da nađu wing defanzivca polazeći od toga da bi sa Bilom, Marejom i Jokićem imali toliko u napadu da bi mogli da igraju sa dva drveta koja znaju da igraju odbranu

 

To misle i u Netsima pa nije baš tako, plus što su Harden i Durant nivo iznad Beala i Mareja

Link to comment
18 minutes ago, Time Crisis said:

 

To misle i u Netsima pa nije baš tako, plus što su Harden i Durant nivo iznad Beala i Mareja

 

Niti su Netsi završili sa timom niti postoji neki dokaz da neko može sa istoka da ih dobije u plejofu. Polako. 

Link to comment
18 minutes ago, Time Crisis said:

 

To misle i u Netsima pa nije baš tako, plus što su Harden i Durant nivo iznad Beala i Mareja

 

Netsi su izbunarili Shamperta za kog mislim da ce im odlicno leci. Vec im je problem sto ne mogu da spoje 3 utakmice kompletni i sto Durent propusta drugi put za mesec dana 3-4 utakmice zbog contact-tracinga.

 

Nije to losa strategija, u osnovi, Lejkersi su tako uzeli prsten, ko je tamo u stanju da daje 20+ poena u kontinuitetu osim ona dva divljaka.

Link to comment

Možda da se proba 3-way Denvera, File i Vasingtona. Denveru Simons, Bil u Sikserse a MPJ u Vasington. Uz filovanje pikovima i jos nekim igracima najviše sa Denverove strane. Postoji rizik da bi Simons doveo do zagusenog reketa kada je Denverov napad u pitanju, ali Ben je pametan igrac za razliku od MPJa i mislim da bi se nasao nacin da to funkcionise.

Link to comment

Denveru treba mobilna četvorka koja neće ispadati u preuzimanju krilnog (što su i imali prošle sezone), krilo koje ne mora čak ni da je 3&D već samo D (čovek zadatkatm), i kec da odmeni debelog na 15 minuta (iskusni veterantm). Rezervni centar koji nije potpuni idiot. Sve profili kojih je puna liga, zar ne?

Mala digresija - kad smo kod mobilnih četvorki - kako to da su u 90im takvi igrači bili manje-više normalna pojava (Šrempf, Getling, Torp, Juwan Howard, Uncle Cliff, D. Mening - iz glave), a današnja up-tempo 3-point-chucking liga ih broji (da išta valjaju) na prste jedne ruke, i manje? Dakle ne Zion, Davis i slični fenomeni, već nešto što igra Drejmond i pobegulja Džerami?

 

E da, i bolji trener im treba.

Edited by zorglub
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...