Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?

Featured Replies

 

 

  • Replies 2.9k
  • Views 272.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ivo Petović
    Ivo Petović

    Nemoj da se ljutiš, ali imam jedan most da ti prodam povoljno.    Najveća dostignuća Trampa su rezanje poreza iz 2017.g. koje je preko 80% otišlo najbogatijim (prepolovio je capital gains ta

  • Da počistimo svoje dvorište kažeš ?   Bajden sigurno ne bi bio moj prvi izbor. Ali ne radi se o njemu. Siguran sam da će Bajden, u slučaju da izgubi, mirno predati vlast. Trenutno mu je rodj

  • copkillah
    copkillah

    a inače sve kipti od njihove dobre karme  

Posted Images

Full-serve $/gal skuplje od self-serve? Šta uključuje, blowjob while we pump?

 

Uostalom, cena benzina ovde je uvek bila veštački niska - što skuplje, to bolje, pa ti razmišljaj da li je stvarno bilo neophodno da kupiš nekog 5.7L guzzlera.

Full oni ti sipaju i provere ulje i vodu za brisanje.. I gume, zaboravih

 

 

Edited by mustang

Jel može neko da preračuna koliko je galon npr. evrodizela kod nas, u dolarima?

Zanima me poređenje sa cenom u Amerikama.

Sestra i ja smo preracunavale ranije, uvek je kod vas bio skuplji i to za euro, dva, u odnosu na CA prosek. Ali, US of China ima najvece rezeve nafte, uopste ne bi trebalo da ima ovoliki rast cena (osim pred leto kad dignu 1-2%)... Inflacija je vec oborila rekord od 2014 a tek je pocela sa otvaranjem. 

 

Sad se mozda koljemo sa vama. 

 

Ja se ozbiljno razmisljam da promenim auto za elektricni neki suv jer vec drugi, treci put idem na pumpu i nema mog benzina 91. Ne moze da bude nestasice kad ih ovde preradjuju. 

Ionako mislim da ce za 10godina najkasnije ovde svi novi auti biti elektricni. 

Edited by mustang

Ipak sam se naterao da sam izračunam :D

Ispada da je kod nas galon evrodizela oko 5.07 doloresa (ako sam pravilno uradio konverziju).

Tu smo negde.

Pa da, al na primer ako poredis sa nevadom, alabamom i ostalih 45 drzava, vi ste skuplji. 

 

CA, HI i NY mislim da su najskuplji.

 

Racunaj da se ovde i kilometraza vise predje nedeljno nego kod vas, cesce se sipa. Za nas je 50km mala beba dnevno (ne ja licno i u najbizi vremenima sve sam imala srece da mi je blizu) 

Edited by mustang

22 minutes ago, Filozof manijak said:

Ipak sam se naterao da sam izračunam :D

Ispada da je kod nas galon evrodizela oko 5.07 doloresa (ako sam pravilno uradio konverziju).

Tu smo negde.

 

Ako se misli na Srbiju, pre će biti da je oko 6,1 dolara

U pravu si, ja sam konvertovao u evre umesto u dolare :isuse:

Šta je devizni uvozni refleks.

 

Dakle, kod nas je galon dizela negde oko 6.2 dolara. Dobrano šijemo cenom.

 

Nije mi jasno šta vi Ameri kukate :fantom:

 

 

Vi predjete za nedelju dana minimum ono sto mi predjemo za 3

Edited by mustang

 

56 minutes ago, mustang said:

Vi predjete za nedelju dana minimum ono sto mi predjemo za 3

 

Vi samo za razliku u nabavnoj ceni možete da uzmete jedno 2000 galona :tongue:

Edited by Time Crisis

16 hours ago, papapavle said:

Full-serve $/gal skuplje od self-serve? Šta uključuje, blowjob while we pump?

 

Uostalom, cena benzina ovde je uvek bila veštački niska - što skuplje, to bolje, pa ti razmišljaj da li je stvarno bilo neophodno da kupiš nekog 5.7L guzzlera.

Kako vjestacki niska? Upravo obrnutno - u Evropi je vjestacki visoka jer se na troskove rafiniranje i distribucije nakaci milion poreza. A povecanje poreza ce prije svega biti udar na sitorinju.

 

- - -

 

7 hours ago, mustang said:

 

Ja se ozbiljno razmisljam da promenim auto za elektricni neki suv jer vec drugi, treci put idem na pumpu i nema mog benzina 91. Ne moze da bude nestasice kad ih ovde preradjuju. 

Ionako mislim da ce za 10godina najkasnije ovde svi novi auti biti elektricni. 

Cekaj tek da vidis nestasice struje kad vam kljakavi PG&E bude uvodio rolling black outs. 

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.