Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

2 hours ago, ObiW said:

 

Vi ste dete koje je videlo igracku u radnji i krenulo u temper tantrum da mu mama i tata kupe igracku inace nece da ide kuci. Sad je stadijum kada se valjate po podu u radnji, a mi kao treba da se sagnemo pa da vas umirujemo, da vam tepamo i da vas mazimo, pa da onda odemo zajedno do kase da vam platimo tu jebenu igracku da nas vise ne bi blamirali medju svetom.

 

Nema igracke za vas.  Prestanete da dozvoljavate sebi da vas ovakvi šarlatani godinama vuku za nos, pa ćemo da pričamo kao ljudi:

spacer.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Nismo mi emotional nego vi. Vas tantrum koji i dalje traje je vise tragikomedija kosmickih razmera. 

Hahaahahhaa mi tantrum i emotional.... Da pocnemo od cnn? Aoc? Waltersove? 

Priznajem jedina hladna ko spricer je psaki ali kad vodi kindergarden.... 

Edited by mustang
Link to comment

Jedini na zoom call sa svetskim liderima, ovaj nas nosi masku a vakcinisan :isuse:

A kamala jos na juznu granicu nije otisla.... 

 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, mustang said:

Zasto bi nosio ako oko njega nema nikog u 2m?

Zasto je nosi na zoom razgovoru? Ne bi me cudilo da nosi dve

zato sto je to poruka za one sa jeftinijim ulaznicama da epidemija vlada.

  • +1 7
Link to comment
zato sto je to poruka za one sa jeftinijim ulaznicama da epidemija vlada.
Sad htedoh da napišem...
To je poruka.
BTW, ako ćemo dlaku da cepamo POTUS nikad nije sam u prostoriji.
Ali dobro nekad i mozak da se uključi...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
2 hours ago, precog said:

zato sto je to poruka za one sa jeftinijim ulaznicama da epidemija vlada.

 

Ostatak sveta ne šalje poruku, samo Amerikanac šalje poruku?

 

 

Link to comment

Ipak je to napredak. Pre samo godinu dana jedan drugi Amerikanac je slao poruku da je ubrizgavanje varikine potencijalno dobro za lečenje kovida

  • +1 3
Link to comment
 
Ostatak sveta ne šalje poruku, samo Amerikanac šalje poruku?
 
 
Pa svako radi ono što misli da treba.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
5 minutes ago, Zverilla said:

Ipak je to napredak. Pre samo godinu dana jedan drugi Amerikanac je slao poruku da je ubrizgavanje varikine potencijalno dobro za lečenje kovida

Ja sam sve ubeđeniji da su te izjave imale svoj cilj i da ni on u mnoge stvari koje je izjavio ne veruje. 

 

Polarizacija uspešno stvorena. Zadovoljan Tramp, zadovoljan Bajden.

Edited by Milošica
Link to comment
46 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ostatak sveta ne šalje poruku, samo Amerikanac šalje poruku?

 

 

kao lideri slobodnog sveta, amerikanci, a samim tim i njihov predsednik imaju posebnu odgovornost.

  • Haha 1
Link to comment
8 hours ago, ObiW said:

 

Vi ste dete koje je videlo igracku u radnji i krenulo u temper tantrum da mu mama i tata kupe igracku inace nece da ide kuci. Sad je stadijum kada se valjate po podu u radnji, a mi kao treba da se sagnemo pa da vas umirujemo, da vam tepamo i da vas mazimo, pa da onda odemo zajedno do kase da vam platimo tu jebenu igracku da nas vise ne bi blamirali medju svetom.

Nema igracke za vas.  Prestanete da dozvoljavate sebi da vas ovakvi šarlatani godinama vuku za nos, pa ćemo da pričamo kao ljudi:

spacer.png

 

 

Mislim da ozbiljno podcenjujes neofasisticko krilo GOP-a i njihove glasace.

Oni su sada u stadijumu "zaboli nam noz u ledja": https://en.wikipedia.org/wiki/Stab-in-the-back_myth

Iz toga ce se izroditi samo jos nesto opasnije nego Tramp a onda ce biti kasno.

Nisu to nikakva derista nego ljudi koji bi da ukinu prava glasa, na obrazovanje, zdravstvenu negu i slobodu od zarazenih Covidiota drugima.

Njih treba skinuti sa svih televizija, radija i stampe, kao i one sa masovnijim follow-om na Fajsu, Twiteru ili Parleru.

Hajd Park free speech da, masovnih sirenje opasnih dezinfirmacija, lazi i neofas propagande putem globalnih medija koji selektiraju najgore - ne.

https://www.wired.com/story/free-speech-is-not-the-same-as-free-reach/

 

7 hours ago, Budja said:

Ne slazem se, vakcinacija radi kada je brza i kada je velika pokrivenost stanovnistva, kako vec znamo.

Rastrkano davanje vakcina je manje efektivno nego koncentrisano.

To sto je Evropa izvezla Fajzer pomoglo je samo Izraelu i nikom drugom.

 

Nista drugo nisam ni ocekivao od tebe nego da pustis ostale da umru iako zive u komsiluku ili postoje snazne ekonomske veze.

Mislis da niko osim Izraela nije profitirao? Japan? UK? Kanada?

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-04-14/eu-vaccine-exports-outstrip-number-of-shots-given-its-own-people

Argument o rastrkanosti ti je naravno povrsan, ali, kao sto vec rekoh, sa tobom nemam sta da diskutujem.

Veruj sta hoces i drzi se sto dalje od mene.

Edited by Anduril
  • +1 3
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...