Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

Na temu ovog "he needs to step down" što čak i čestiti Chuck Todd predlaže, i zašto im se ne isplati:

 

 

Link to comment

Aj kapiram da su se demokrate uvalile u govna i nema im nazad, jel moguće da republikanci nisu mogli da iskopaju nikoga drugog do Trampa? Ovo sad su im zicer izbori

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Aj kapiram da su se demokrate uvalile u govna i nema im nazad, jel moguće da republikanci nisu mogli da iskopaju nikoga drugog do Trampa? Ovo sad su im zicer izbori

 

Šta će im drugi kad ga mase vole? Najbesprizorniji među njima su odavno naučili kako da ga hendluju, samo laskaš dok uvaljuješ svoj policy, ubediš ga da je plan u stvari njegov i da će narod da se oduševi kad čuje... 

 

Edit: Studebaker ponovo objašnjava.

 

 

 

Edited by Weenie Pooh
  • +1 2
Link to comment

Voli ga republikandko glasačko telo možda, ovi ostali su svi manje-više zgroženi njegovim predsednikovanjem, do te mere da su napenalili izlaske na glasanje da podrže već tada rahmetli Bajdena.

Zato mislim da bi im bilo koji drugi kandidat, neko malo neutralniji i ko ne bode toliko oči demokratskog glasačkog tela, bio zicer na izborima, jer ovo je stvarno otužno gledati više, car je evidentno go, ali ćemo mi da se pretvaramo da to niko ne vidi.

 

Ali ok, ako ovaj tvit pogađa u srid sride, imaju sistemski problem i ne mogu da iznedre nove kadrove, to mogu da razumem.

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

Voli ga republikandko glasačko telo možda, ovi ostali su svi manje-više zgroženi njegovim predsednikovanjem, do te mere da su napenalili izlaske na glasanje da podrže već tada rahmetli Bajdena.

Zato mislim da bi im bilo koji drugi kandidat, neko malo neutralniji i ko ne bode toliko oči demokratskog glasačkog tela, bio zicer na izborima, jer ovo je stvarno otužno gledati više, car je evidentno go, ali ćemo mi da se pretvaramo da to niko ne vidi.

 

Ali ok, ako ovaj tvit pogađa u srid sride, imaju sistemski problem i ne mogu da iznedre nove kadrove, to mogu da razumem.


Novi kadrovi bi morali malo i da se sami nametnu, ako već sistem ne može da ih izbaci sam, ali očigledno niko neće da rizikuje potencijalno oko plebsa na sebi. Neki Blinken bi verovatno dobio Trampa u debati. Ovako jedna grupa navija za polumtrvog čoveka (što kaže Hasan, ima 1hp :lolol:), a druga ovoga što krivi 10 miliona Gvatemalaca za sve, a svi uživaju potajno u showtajmu.

  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, goofs said:

Voli ga republikandko glasačko telo možda, ovi ostali su svi manje-više zgroženi njegovim predsednikovanjem, do te mere da su napenalili izlaske na glasanje da podrže već tada rahmetli Bajdena.

Zato mislim da bi im bilo koji drugi kandidat, neko malo neutralniji i ko ne bode toliko oči demokratskog glasačkog tela, bio zicer na izborima, jer ovo je stvarno otužno gledati više, car je evidentno go, ali ćemo mi da se pretvaramo da to niko ne vidi.

 

Pa jedino ih republikansko biračko telo interesuje, imaju dvopartijski sistem. 

 

Apelovati na mitskog neopredeljenog glasača je exercise in futility jer ih nema mnogo; obično se više izgubi demotivisanjem svojih sigurnih glasova nego što se dobije.

 

Trump je populistički klovn, originalno je bio jak otpor njemu u "dostojanstvenim" desničarskim krugovima ali je većina s vremenom skapirala da im je on u stvari najbolja šansa da zadrže dupeta u foteljama. Oni koji nisu hteli da se uklope u MAGA model (ili su hteli ali ih je Trump ispalio) mahom su izgubili to malo podrške što su imali. 

 

Ogroman je prezir među biračima za obe stranke, ljudi preziru i one za koje glasaju i one protiv kojih glasaju, to se često zaboravlja pa se neki glasovi uzmu zdravo za gotovo... 

 

Link to comment

Trump je klovn, al za razliku od prvog termina kad mu je pobeda bila neocekivana - ovaj put se uz njega slepuje poprilican broj konzervativnih organizacija i lobista koje imaju neke vrlo sumorne planove

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, Hamlet Strašni said:

Ima li komentara na debatu noćašnju?

Vidi po Amerika, zemlja velika. 

 

Highlight, John Stewart

  • Hvala 1
Link to comment

Ne da se deda!

 

 

(Najbolji detalj je ovo savršeno spontano a savršeno koordinisano skandiranje "Yes you can" na kraju.)

 

Džabe spekuliše Chairman Daou da su ga namerno pustili da sjebe debatu kako bi se povukao, pa da uskoči zamena dok još ima vremena. Samo lopatom će ga izbaciti.

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
11 hours ago, Weenie Pooh said:

 

 

Ovo je pomalo već i nehumano, najblaže rečeno. Joe deluje kao da su ga balsamovali, a kako je krenulo biće i te faze

Edited by ducca
  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...