Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

9 minutes ago, copkillah said:

Vaši baba i deda nisu bili na čelu tzv najmoćnije nacije na svetu, a verovatno ni ratni zločnici, pa ne razumem kako bilo kome može da ga bude ljudski žao.

 

Prosto, ne važe isti kriterijumi kao za neke druge stare osobe, ova zaslužuje sve.

 

 

Žao mi ga je na ljudskom nivou zato što nisam baš siguran da je trenutno potpuno svestan šta se oko njega dešava, barem ne svo vreme, i deluje mi da se sa njim prilično manipuliše od strane ekipe koja ne bi da izgubi svoje udobne pozicije u administraciji ni od Trampa, ali ni od nekog drugog iz DP, uključujući tu i porodicu. Otprilike kao kada vidiš da neki prevarant nekom senilnom jadniku sa penzijom od 30 hiljada uvaljuje neke gluposti koje mu ne trebaju, a neko tu gura ovog nesrećnika da to kupi jer ima od toga procenat.

 

Politički mi ga nije žao ni najmanje, svaki politički gangbang i polivanje koje doživi je opravdan, i ko ga jebe što radi posao za koji nije fizički sposoban, ali ne mislim da trebamo da se naslađujemo gledajući ga kako luta naokolo u kognitivnom deficitu. DISCLAIMER: Nisam ovde baš skroz konzistentan, ne bih imao nikakav problem da gledam recimo Šešelja u ovoj situaciji i da mi bude drago zbog toga. 

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Ayatollah said:

 

Žao mi ga je na ljudskom nivou zato što nisam baš siguran da je trenutno potpuno svestan šta se oko njega dešava, barem ne svo vreme, i deluje mi da se sa njim prilično manipuliše od strane ekipe koja ne bi da izgubi svoje udobne pozicije u administraciji ni od Trampa, ali ni od nekog drugog iz DP, uključujući tu i porodicu. Otprilike kao kada vidiš da neki prevarant nekom senilnom jadniku sa penzijom od 30 hiljada uvaljuje neke gluposti koje mu ne trebaju, a neko tu gura ovog nesrećnika da to kupi jer ima od toga procenat.

 

Politički mi ga nije žao ni najmanje, svaki politički gangbang i polivanje koje doživi je opravdan, i ko ga jebe što radi posao za koji nije fizički sposoban, ali ne mislim da trebamo da se naslađujemo gledajući ga kako luta naokolo u kognitivnom deficitu. DISCLAIMER: Nisam ovde baš skroz konzistentan, ne bih imao nikakav problem da gledam recimo Šešelja u ovoj situaciji i da mi bude drago zbog toga. 

 

Taj senilni jadnik je tokom života nakupio više nego dovoljno negativne karme da mu se ovako na kraju sve vrati i da ovako bude upamćen. Sam pao, sam se ubio, ko ga jebe.

 

A za Šešelja ćemo svi da se zabavljamo kada bude srao u gaće, ne mogu da dočekam.

  • -1 1
Link to comment

Ono sa nevidljivom stolicom prilikom D-day su malo montirali (isekli pre i posle).

Ovde mi se cini da nista nije montirano i da je svima bilo super neprijatno toliko da je Djordja morala da spasava stvar.

 

Videcemo cime ce da ga nakljukaju pred debatu sa Trampom.

 

Link to comment
42 minutes ago, Ayatollah said:

nisam baš siguran da je trenutno potpuno svestan šta se oko njega dešava, barem ne svo vreme

 

 

Edited by vememah
  • Haha 1
Link to comment
×
×
  • Create New...