Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

1 minute ago, Budja said:

 

Cini mi se da su na 77%. Ne znam odakle ti 90%.

 

bajden ima 150k prednosti a ostalo je jos oko 1.5  miliona glasova da se prebroji

Link to comment
2 minutes ago, nautilus said:

 

bajden ima 150k prednosti a ostalo je jos oko 1.5  miliona glasova da se prebroji

 

60-40% u ostatku glasova to preokrece, nemam  pojma gde i sta fali.

Link to comment
Just now, Budja said:

 

60-40% u ostatku glasova to preokrece, nemam  pojma gde i sta fali.

 

tacno, nekako mi se cini da su oni okruzi koji nisu dostavili podatke okruzeni plavim.

 

i dalje mi je teksas ludnica. gotovo su izjednaceni ali nedostaju podaci iz el pasa i gomile malih republikanskih okruga

Link to comment
Just now, nautilus said:

 

tacno, nekako mi se cini da su oni okruzi koji nisu dostavili podatke okruzeni plavim.

 

i dalje mi je teksas ludnica. gotovo su izjednaceni ali nedostaju podaci iz el pasa i gomile malih republikanskih okruga

 

Da, i meni se tako cini. Da vise fali u plavom. E, sad, sta je prvo prebrojano u tom plavom...

Link to comment

u teksasu na 66% prebrojanih tramp vodi sa 2000 glasova :D

 

NC ostalo je da se prebroji jos dosta glasova po velikim demokratskim mestima, plus je  razlika 120k, plus oni okruzi. nemam pojma ali i dalje mislim da ce ostati u plavom.

Link to comment
6 minutes ago, Forest said:

Meni izgleda kao da Trump dobija ove izbore.

 

Biće gusto. NC izgleda dobija Tramp, Ohajo daje nadu da Bajden dobija radnike na midwestu, a samim tim  izbore,

Link to comment
Just now, barrcode said:

meni deluje da je sad sve nepoznanica. narocito Arizona i NV, jer su latinosi masovno presli kod Trampa.

 

Samo Kubanci i Venecuelanci na Floridi, ostali su za Dems. Da, zaboravio sam Arizonu...čak je i samo ona dovoljna.

Link to comment
×
×
  • Create New...