Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

koliko od vas je culo nesto novo u ovoj emisiji?I sta sad? Da ponovim ono Filipenkovo ?Na zalost, ova emisija nece mnogo postici...Izvucice se lopovi...je..m im kevu!
sta nece?a ceca? eno sirotice, pola je nema.morala je za lek na kipar potezati.
Link to comment
Mislim da je kljucno u danasnjem insajderu to sto je ceca pevala na doceku srpske nove godine koju je organizovao DSS. :thumbdown: :thumbdown:
Naravno da je to kljucno u njenom delu price. Sta mislis, ko je cuva i zbog cega ne podizu optuznicu?!
Link to comment

Saznali smo novo da je Marakana pod hipotekom.AToplica rekao da imamo dug od 10. mil evra,a uzeli skoro dugorocni kredit, a Marakana pod hipotekom.I onda poverioci prodaju svoja potrazivanja Misku...

Link to comment
koliko od vas je culo nesto novo u ovoj emisiji?I sta sad? Da ponovim ono Filipenkovo ?Na zalost, ova emisija nece mnogo postici...Izvucice se lopovi...je..m im kevu!
pa kad ih "hapse" ovi tvoji™ :wink: i ja takvima™ 'bem kevoo.
Link to comment

da je marakana pod hipotekom, objavio je onomad Pixi kada je dosao u Zvezdu...Nisam video da je bilo ko otkupio dugove, osim da postoji mogucnost.Sve u svemu- sumirana prica- prazna prica - lopovi nikad jaci- pi..e!

Link to comment

Ispravite me ako gresim, jel receno da je Danko Lazovic bio u pritvoru za vreme sablje? On je bio sam na informativnom razgovoru nista vise...Npr ako su rekli da je bio pritvoren, lagano moze da ih tuzi...

Link to comment
da je marakana pod hipotekom, objavio je onomad Pixi kada je dosao u Zvezdu...Nisam video da je bilo ko otkupio dugove, osim da postoji mogucnost.Sve u svemu- sumirana prica- prazna prica - lopovi nikad jaci- pi..e!
Pa otkupice ih ne brini se.Samo prvo da se donese zakon o privatizaciji sportskih klubova.
Link to comment

Imam utisak da ce mafija prolaziti nekaznjeno sve dok je navijackih pavijana koji kao nepravdu prema cz osecaju to sto odmah nije uhapseno i rukovodstvo partizana. I obrnuto, naravno. I naravno da svi oni skupa zasluzuju da robijaju, Ali policija i sudovi moraju da ispostuju odredjenu proceduru, prikupe minimum dokaza za pokretanje istrage i slicno. Da li je neko dojavljivao Zecevicu i bagri da im se sprema racija, ili su oni prosto unapred bili obazriviji (da ne kazem inteligentniji) od Dzajica i njegovih, potpuno je svejedno. S druge strane, cigani su u fazonu da je sramota sto je Dzajic (kojeg valjda i oni smatraju lopinom par excellence) sproveden sa lisicama, dok bi im se nasmesio brk da vide u vestima kako murija mlati Zekobjeka i Curkicu... Sve zajedno jedno tesko proseravanje nastalo projekcijom navijacke zatucanosti sa terena na uprave klubova. K'o da je Partizan nabio Zvezdu sa sest nula (u privedenim funkcionerima)!? Ma daaaaj!?! Pa 7/8 populacije je ovo gledalo navijajuci da komsiji crkne krava. I 17/18 bi im oprostilo sve pljacke da su klubovi kojim slucajem uspeli da urade nesto u Evropi. Evo vam i mali tip. Software za dvostruko knjigovodstvo PFC je godinama radila firma ASW iz Beograda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...