Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

b92: "Je l ste bili u JUL-u?"Cure: "Ma ne! Ja sam javna licnost." (pretece me celeste :) ):Hail::rolf: :lol:Ovo je genijalno. 1 antologijski. A tek Zeka the sunshine Gazprom. :s_d:

Edited by Sludge Factory
Link to comment

evo jel ste lepo čuli... zvezda je osvojila ligu šampiona™ :s_d: dzaja pao jer nije puštao da delta preuzme klub :fur:u današnjoj upravi partizana ima ljudi iz miloševićevog režima aka "ljudi čistih biografija" :ph34r: karadzić-kertes-mirko :ph34r: bando crvena :fur:

Edited by celeste
Link to comment

hvala mom kablovskom provajderu, pred pocetak emisije b92 je nestao <_< (ekshli, na njegovo mjesto se ugurao rts :D)shta je zanimljivo bilo, ukratko?

Link to comment

koliko od vas je culo nesto novo u ovoj emisiji?I sta sad? Da ponovim ono Filipenkovo ?Na zalost, ova emisija nece mnogo postici...Izvucice se lopovi...je..m im kevu!

Link to comment
koliko od vas je culo nesto novo u ovoj emisiji?I sta sad? Da ponovim ono Filipenkovo ?Na zalost, ova emisija nece mnogo postici...Izvucice se lopovi...je..m im kevu!
Za mene novo je bilo, sastav UO u proteklim periodima.Ovo ostalo je IMO totalni promasaj.
Link to comment
Nije sa malim Miškom nego sa Dragim Mićovićem. Mihajlov mu je kum valjda...
Cini mi se da sad bas rekose u Insajderu da jeste. Mada jesam zevao nesto okolo, moze biti da nisam dobro cuo i skontao.Dakle, ako nista drugo od ovog serijala Insajdera smo bar dobili novu zvezdu, 1 Cureta, koji je uvek bio tu, okolo, ali je sad konacno zasijao 1 punim sjajem™. Edited by Sludge Factory
Link to comment
Na zalost, ova emisija nece mnogo postici...Izvucice se lopovi...je..m im kevu!
Ako nista drugo, barem nece vise moci normalne ljude da prave ovcama. I nece moci da kenjkaju o nekim xy razlozima kako nema gledalaca na stadionima. I tako, sve dok se ne ugase...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...